Školení.cz - školení, vzdělávací kurzy, rekvalifikace
běžné kurzy
kurzy na míru
 
 
Nápověda pro všechny uživatele:
Objednání kurzu
Nenašli jste, co jste hledali?
Nápověda pro pořadatele kurzů:
Registrace pořadatele
Vstup pro školicí firmy
Přidání nového inzerátu na kurz
Změna inzerátu na kurz
Smazání inzerátu na kurz
Zadávání reklamy na našem serveru
Nastavení vašeho konta
Automatické načítání nových inzerátů z vašeho webu
Přidání nového inzerátu na kurz přes aplikaci MS Excel
Napojení rezervace kurzů na váš vlastní rezervační systém
Přidání nového inzerátu na kurz na míru

Objednání kurzu
Pokud jste se definitivně rozhodli, že se účastníte nějakého nabízeného školení, můžete si ho on-line objednat. Na stránce s informacemi o kurzu nahoře najdete odkaz Objednat. Po kliknutí na něj se načte stránka s formulářem - do něj zadáte seznam všech účastníků oddělaných čárkami, název vaší firmy (pokud se jedná o školení zaměstatnců firmy), své jméno (i když se třeba sám účastnit nebudete), e-mail nebo jiný kontakt (telefon apod.). Pokud chcete něco mimořádného sdělit pořadateli, napište to do pole Poznámka. Pak už jen klikněte na tlačítko Objednat. Objednávka poté bude jako nezávazná doručena e-mailem pořádající firmě.

zpět na obsah

Nenašli jste, co jste hledali?
Jestli jste prohledali snad všechny možné sekce, kde by se mohl nacházet kurz vyhovující vašim představám, a přesto jste ho nenašli, je zde ještě poslední možnost. Můžete dát školicím firmám najevo, že máte zájem o kurz, který dosud nanabízejí. Stačí kliknout na odkaz Podat návrh na školení (buď v levém menu nebo dole pod seznamem kurzů. Ve formuláři pak vyplňte všechny pro vás důležitá kritéria. Položku Vlastní místo konání vyplňte v případě, že můžete sami zajistit místo pro uskutečnění školení. V takovém případě vyplňte i kolonku Vlastnosti vaší učebny. Vše odešlete tlačítkem Podat návrh. Vaše žádost pak bude přístupná všem inzerujícím školicím firmám.

zpět na obsah

Registrace pořadatele
Nejprve klikněte na odkaz Chci inzerovat v levém menu. Následně si pod odkazem Smlouvy: První část a Druhá část prohlédněte smlouvu, která je k registraci vázaná. Pak si vyberte typ účtu, který vám nejvíce vyhovuje. U každého je uveden název, co nabízí, cena a odkaz, pomocí kterého si daný účet vyberete. Následně zadejte informace o vaší firmě a klikněte na tlačítko Další krok. Znovu se objeví informace, které jste zadali, abyste je mohli zkontrolvat. Pokud jsou v pořádku, klikněte na tlačítko Odeslat. Poté vyčkejte několik dní, než vám poštou dojde smlouva k podepsání. Pošleme vám jí ve dvou vyhotoveních - obě podepsaná. Vy je také podepíšete, jedno z nich si uschováte a to druhé nám pošlete zpět. Jakmile ho obdržíme, vaše registrace bude dokončena a vy budete moci začít používat svůj účet. Budeme vás o tom informovat e-mailem.

zpět na obsah

Vstup pro školicí firmy
V případě, že jste již na našem serveru registrováni jako školicí firma a znáte své heslo, můžete se přihlásit a poté přidávat, editovat a mazat inzeráty na svoje kurzy atd. Pokud se tedy chcete přihlásit, nejprve klikněte v levém menu na odkaz Vstup pro školicí firmy. Ve formuláři pak stačí vybrat název vaší firmy a do následující kolonky napsat heslo, které jste si při registraci nastavili. Po kliknutí na tlačítko Přihlásit se budete přihlášeni a můžete začít s přidáváním nových kurzů apod.

zpět na obsah

Přidání nového inzerátu na kurz
Pokud chcete na náš server přidat nový inzerát na školení, které nabízíte, nejprve klikněte buď na odkaz Přidat nový kurz v levém menu, nebo na odkaz Přidat nový kurz nad nebo pod nabídkou kurzů v nějaké sekci (musíte být přihlášeni - viz zde). Poté se vám zobrazí formulář, do kterého, prosím, zadejte co nejvíce informací o nabízeném školení. Čím více informací uvedete, tím konkrétnější si bude moci potenciální zájemce udělat o kurzu obrázek a tím větší důvěru ve vaší firmu bude mít. Pokud máte v rámci své firmy zavedený určitý systém číslování jednotlivých kurzů, pro přehlednost ho můžete zadat do kolonky Kód. V roletce Sekce vyberte sekci, do které si přejete kurz zařadit. Jako Název uveďte název vašeho kurzu, aby bylo stručně vidět, o co zhruba jde. Do kolonek Popis, Úroveň a Probíraná témata napište podrobnější informace o obsahu kurzu. Následují modré tabulky pro jednotlivé termíny konání. V každé z nich vyplňte datum konání (Začátek a Konec). Pokud termín není stanoven, tyto kolonky nevyplňujte. Do kolonky Město napište název města, ve kterém se daný termín bude konat. Přesná adresa je kolonka pro napsání konkrétní adresy. Cenu daného termínu (včetně měny - např. Kč apod.) uveďte do kolonky Cena. Do Lektor napište, kdo bude na školení vyučovat. Tímto způsobem vyplňte všechny termíny. Pokud chcete umožnit, aby se školení mohlo konat nikoliv v prostorách, které zajistíte vy, ale v učebnách zajištěných firemním zákazníkem, zaškrtněte Možnost konání u zákazníka. V takovém případě do textového pole Požadavky na učebnu uveďte ještě, jaké požadavky musí splňovat učebna, ve které se kurz může uskutečnit (např. nutné vybavení učebny apod.).

zpět na obsah

Změna inzerátu na kurz
Pokud chcete editovat existující inzerát na školení, které nabízíte, nejprve klikněte buď na odkaz Editovat kurz v levém menu, nebo na odkaz Editovat na stránce s informacemi o tomto kurzu (musíte být přihlášeni - viz zde). Poté se vám zobrazí formulář, do kterého, prosím, zadejte co nejvíce informací o nabízeném školení. Od této chvíle je postup stejný jako při přidávání nového kurzu.

zpět na obsah

Smazání inzerátu na kurz
Pro smazání inzerátu na kurz nejprve klikněte buď na odkaz Smazat kurz v levém menu, nebo na odkaz Smazat kurz na stránce s informacemi o tomto kurzu (musíte být přihlášeni - viz zde). Potom zbývá jen potvrdit smazání kurzu stisknutím tlačítka Ano a kurz je smazán.

zpět na obsah

Zadávání reklamy na našem serveru
Na tomto serveru vám nabízeme několik možností reklamy na vaší firmu a vaše kurzy. Pokud se jedná o reklamu na určitý kurz, je třeba, abyste se ze všeho nejdříve zaregistrovali (viz zde). Pokud chcete zadat reklamu, stačí nám napsat na adresu skoleniskoleni.cz a my se s vámi domluvíme na podrobnostech. Pokud se nejdná o přednostní pozici kurzu ani firmy, ale pouze potřebujete zveřejnit reklamní proužek nebo čtverec odkazující na nějakou oddělenou stránku, není třeba se registrovat. Pokud s námi máte starší smlouvu a vztahuje se na vás kreditový systém, poskytneme vám na požádání reklamu v souladu s ním.

zpět na obsah

Nastavení vašeho konta
Nastavení vašeho přihlašovacího konta můžete provést po kliknutí na odkaz Nastavení v levém menu. Poté můžete ve formuláři změnit přístupové heslo; vybrat si, zda chcete být e-mailem upozorňováni na nové objednávky vašich kurzů. Můžete také změnit kontaktní informace vaší firmy. Po kliknutí na odkaz Změnit logo firmy nad formulářem lze na server uložit logo vaší firmy. Stačí kliknout na tlačítko Procházet a uvést cestu k souboru s obrázkem vašeho loga. Po odeslání formuláře se nové logo uloží na server.

zpět na obsah

Automatické načítání nových inzerátů z vašeho webu
Pokud máte firemní webové stránky, na kterých jsou vždy aktuální informace o vámi pořádaných kurzech, jedním ze způsobů přidávání vašich inzerátů na Školení.cz je automatické načítání vašich kurzů přímo z vašich webových stránek. Toto načítání by probíhalo třikrát týdně a zcela automaticky - pokud tedy na své stránky přidáte nový kurz, nejpozději do dvou pracovních dní se tento kurz automaticky objeví i na serveru Školení.cz. Bude pouze třeba, abyste měli své kurzy spolu se všemi informacemi uložené vedle vašich stávajících formátů i ve formátu XML. Pokud chcete tímto pohodlným způsobem aktualizovat inzeráty, domluvte se se správcem vašich webových stránek a pak nám napište na skoleniskoleni.cz a domluvíme se na technických podrobnostech. Tento způsob aktualizací sice zní velmi složitě, ve skutečnosti se ale jedná o ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob, který existuje. Správce vašich webových stránek zajisté bude vědět, o čem je řeč.

zpět na obsah

Přidání nového inzerátu na kurz přes aplikaci MS Excel
Pokud vám nevyhovuje možnost přidávat nové kurzy přes webové rozhraní (viz zde) ani automatickým načítáním z vašich stránek (viz zde), můžete až dvakrát měsíčně provést hromadné přidání nových kurzů prostým zasláním tabulky s těmito kurzy na náš e-mail (skoleniskoleni.cz). Do této tabulky vypište všechny kurzy, které si přejete přidat, včetně všech potřebných informací (stejné, jako když přidáváte přes webové rozhraní). Tabulku zašlete jako přílohu e-mailu na naší adresu. Pozor - je třeba, aby tabulka byla v přesně daném formátu - příklad správně vyplněné tabulky si můžete stáhnout zde. Instrukce k vyplnění jednotlivých sloupců tabulky si stáhněte zde. Pokud z nějakého důvodu nemůžete poskytnout nové kurzy v tabulce, která má správný formát, my ji za vás do správného formátu převedeme na základě podmínek dohodnutých ve smlouvě.

zpět na obsah

Napojení rezervace kurzů na váš vlastní rezervační systém
Pokud máte firemní webové stránky se seznamem vašich kurzů a formulářem pro jejich objednání, nabízíme vám velmi efektivní způsob objednávání. Stačí, když nám poskytnete webovou adresu zmíněného formuláře a my ke každému vašemu inzerátu na serveru Školení.cz automaticky přidáme odkaz, který zájemce o váš kurz přesměruje na váš objednávací formulář, který pak vyplní a rezervace tak bude uložena ve vašem vlastním rezervačním systému. Pokud chcete této možnosti využít, klikněte v levém menu na Nastavení a poté vyplňte položku Adresa objednacího formuláře na vašem serveru. Uveďte kompletní adresu včetně http://. Pokud se v adrese vyskytuje kód konkrétního kurzu, který uvádíte při přidávání inzerátu, na jeho místo napište [kod] (například http://www.mojefirma.cz/objednat.php?cislokurzu=[kod]). Pokud si nevíte rady, kontaktujte správce vašich webových stránek, který by vám měl umět poradit, případně nás na adrese skoleniskoleni.cz.

zpět na obsah

Přidání nového inzerátu na kurz na míru
Jste-li firma, která pořádá firemní kurzy na míru nebo workshopy a chcete ho nabízet na serveru Školení.cz, ze všeho nejdříve je třeba se zaregistrovat (viz zde). Pokud už zaregistrováni jste, zveřejnění svého kurzu na míru provedete prostě tak, že nás kontaktujete na e-mailu skoleniskoleni.cz. Tyto kurzy je také možné načítat přes XML stejným způsobem jako normální kurzy (viz zde).

zpět na obsah

Provozovatel:


 

Alianční partner:


Chci inzerovat | Vstup pro školicí firmy | Nápověda | Kontakt

Copyright © 1999 - 2018, Softech, s.r.o.