Školení.cz - školení, vzdělávací kurzy, rekvalifikace
běžné kurzy
kurzy na míru
 
 

EFEKTIVNÍ PREZENTACE - 2denní

Nacházíte se zde: Osobní rozvoj » EFEKTIVNÍ PREZENTACE - 2denní

 

Objednat | Poslat stránku na e-mail

Popis kurzu:

Určeno pro všechny, kteří prezentují, ale chtějí být lepší než ostatní a odlišit se. Pokud si Vás mají posluchači zapamatovat, musíte je zaujmout.
Cíl: Budete mít řadu příležitostí vystoupit před skupinou. Získáte nové poznatky a inspiraci, názory a doporučení lektorky a ostatních účastníků, tedy lidí z jiných oborů. Zvýšíte si tréninkem sebejistotu a nadhled. Prezentace pro Vás bude v budoucnu příležitostí vyniknout.
Obsah: Zaměříme se na Vaši schopnost sdělit prezentací podstatné, nosné informace, na dramaturgii a strukturu prezentace, na kvalitu Vašeho vystupování a práci s pomůckami a také na komunikaci s publikem.
* Analýza prezentačních dovedností účastníků tréninku – co chci zlepšit, na čem budu pracovat
* Zásady úspěšné prezentace – na čem záleží, zda bude mít Vaše prezentace úspěch?
* „Obal prodává“ – jak to souvisí s prezentováním? – Jak máme prezentaci „zabalit“, abychom zaujali posluchače?
* Co se Vám na přednášejících nejvíce líbí? Máte vzory v této oblasti? Jaké jsou naopak nejčastější chyby prezentátorů a jak se jich vyvarovat?
* Příprava na prezentaci – analýza posluchačů a stanovení cíle pomáhá při přípravě obsahu a argumentaci – co se Vám osvědčuje při přípravě? Jak správně formulovat cíl prezentace? Co potřebujete vědět o posluchačích?
* Struktura prezentace – úvod je klíčový – co má obsahovat? Dokážete vytvořit správná očekávání, nabídnout posluchačům „návnadu“?
* Rozdíl mezi přesvědčovací a informativní prezentací – osnovy přesvědčovacích a informativních prezentací – jak řadit argumenty a jaké argumenty použít – dramaturgie argumentů – seznam pro úspěšnou argumentaci – co působí přesvědčivě na neverbální úrovni
* Závěr prezentace – jak správně zakončit své sdělení, abychom zanechali dobrý dojem
Metody výuky: Obsah tréninku bude vycházet z Vašich prezentací a zpětné vazby na ně. Natočíme Vaše vystoupení na videokameru a společně projdeme záznam. Zjistíme, co Vám jde dobře a co můžete zlepšit, pokud budete chtít. Pokud přinesete na trénink části Vašich již hotových prezentací, či vytvoříte 3-5minutovou prezentaci na téma, které je pro Vás aktuální, použijeme ji jako základ pro zpětnou vazbu a případně vylepšíme, bude-li to potřeba.

Termíny:
 
3.4.2018 - 4.4.2018 Karlovo nám. 319/3, 120 00 Praha 2
[najít na mapě]
Mgr. Zita HENSELOVÁ, lektorka koučuje týmy i jednotlivce, vede tvůrčí a řešitelské workshopy a tréninky psychosociálních dovedností, systemiku studovala v Institutu pro systemickou zkušenost a v tréni
Objednat tento termín
8 600 Kč (s DPH 10 406 Kč) v ceně studijní materiály, občerstvení, oběd

Objednat | Vytisknout | Máte dotazy? Zeptejte se!

 

 

Kontakt na pořadatele:

Studio W
Na Hřebenkách 72, 150 00 Praha 5
261 212 833, 606 610 126
studiow@studiow.cz

Ukázat další kurzy od této firmy

Provozovatel:


 

Alianční partner:


Chci inzerovat | Vstup pro školicí firmy | Nápověda | Kontakt

http://www.skoleni-kurzy-educity.cz/kurzy/praha/efektivni-prezentace-2denni-s3228081 | Komunikační a prezentační dovednosti

Copyright © 1999 - 2018, Softech, s.r.o.