Business Success, spol. s r.o.

Business Success je vzdělávací a konzultační partner tisíců ředitelů, manažerů a podnikatelů v Česku i na Slovensku.

Naši trenéři jsou praktici, lidé kteří zároveň sami aktivně každodenně používají přednášené informace.

Jde nám o výsledek.

Nejsme jen „prodavači školení“. Jde nám o to, aby naše služby skutečně byly pro klienta užitečné a přinesly mu výsledek. Ať už je to zlepšení vztahů na pracovišti, zvýšení obratu obchodního oddělení, nebo nastavení celého systému ve firmě.

To, co přednášíme, je prakticky použitelné.

Nejsme teoretici. To, co přednášíme, máme sami vyzkoušené v praxi. Naše firma na těchto základech úspěšně funguje 25 let. A samozřejmě máme funkčnost ověřenou také u tisíců klientů, se kterými jsme spolupracovali a spolupracujeme.

Máme ucelené know-how.

Navrhujeme komplexní řešení pro firmu. Přes zavedení systému až po proškolení jednotlivého personálu. Každý takový program připravujeme individuálně, podle potřeb klienta a jeho firmy. Díky propojenosti a jednotnosti našeho know-how celý systém ladí a sedí dohromady jako složený obrázek puzzle.

Pomáháme zvyšovat prosperitu firem, zjednodušovat jejich fungování a obnovovat radost z práce a života všech jejich členů.

Tím aktivně přispíváme k zdravějšímu fungování celé společnosti.

Naším cílem je být největší a nejvýznamnější vzdělávací společností zaměřenou na management a obchod a praktickou pomoc klíčovým lidem ve firmách. Chceme být mezinárodním vzorem seminární a trénikové firmy, která o nástrojích nejen přednáší, ale sama je důsledně aplikuje.

Chceme dát manažerskému a obchodnímu vzdělávání úplně novou dimenzi standardu a kvality a přinést do světa podnikání zdravý rozum, etiku a stabilitu. Věříme, že čestnost a férovost nejsou jen přežité výrazy z minulosti.

V České republice působíme již téměř 25 let prostřednictvím několika poboček a obchodních kanceláří v Praze, Brně, Plzni a Opavě. Chceme otevřít další pobočky v Čechách a na Moravě.

Lektoři firmy Business Success, spol. s r.o.

Ivo Jurman Ivo Jurman
Bohumil Kuba Bohumil Kuba
Vlasta Opelková Vlasta Opelková
Pavel Ranc Pavel Ranc
Martin Staněk Martin Staněk
Rastislav Zachar Rastislav Zachar

Kontaktovat firmu Business Success, spol. s r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a deset ? Součet zapište číslicemi.