přejít na hlavní menu
Language Studies International

Curych

Jazyková škola s dlouholetou tradicí, v atraktivní švýcarské destinaci a s širokou nabídkou kurzů němčiny pro náročné studenty.

kurzy pro dospělé kurzy pro manažery kurzy pro seniory

Max. / prům. počet studentů ve škole:

Max. / prům. počet studentů ve třídě:

Minimální věk:

16 let

Národnostní složení studentů:

68% Evropa (Španělsko, Itálie, Rusko)
5% Asie
7% Jižní Amerika
4% Severní Amerika
16% Ostatní

Zastoupení ČR:

Vybavení školy:

světlé moderní učebny, internetová kavárna, společenská místnost s TV, přístup na Wi-Fi, studovna s počítači, kuchyňka s kávovarem a mikrovlnnou troubou k dispozici studentům

Přednosti školy:

lokalita v centru města, moderní vybavení, přátelské a příjemné prostředí, osobní přístup, kvalifikovaní a zkušení lektoři

Délka lekce:

45 minut

Úvod

Jazyková škola Language Studies International je mezinárodní vzdělávací institucí, která sídlí v těch nejatraktivnějších světových lokalitách – včetně švýcarského Curychu. Patnáctka škol v osmi zemích světa využívá k výuce nejmodernější technologie, ale může se spolehnout i na služby zkušených a kvalifikovaných lektorů. Výuka je díky tomu nejen zajímavá, ale i opravdu přínosná.

Akční nabídka

Sleva 20 % z oficiálních cen kurzů angličtiny pro dospělé při včasné objednávce do 31. 3. 2024!

Lokalita

Jazyková škola LSI v Curychu leží ve čtvrti Seefeld, jen pár minut chůze od břehů Curyšského jezera a do centra města. Curych, který leží na řece Limmat, je plný galerií a muzeí, ale najdete zde i více než pětistovkou příjemných barů a široké možnosti pro sportování. Škola je umístěna do tří pater historické budovy, která byla před nedávnem  kompletně renovována. Kromě devíti tříd je studentům k dispozici také studentská místnost a menší internetová kavárna. Škola samozřejmě poskytuje volný přístup na Wi-Fi a k tomu příjemné prostory pro samostudium.

Kurzy a ubytování

Na škole LSI v Curychu můžete studovat obecnou němčinu ve dvou variantách intenzity - General German v intenzitě 20 lekcí týdně a Intensive German v intenzitě 30 lekcí týdně. V nabídce školy jsou i individuální lekce One to One vhodné také pro manažery nebo přípravné kurzy, díky kterým se studenti připraví na mezinárodní zkoušky Goethe-Zertifikat B1 a Goethe-Zertifikat B2. Studenti od 40 let pak mohou využít kurzy němčiny German for 40+ spojené s různými odpoledními aktivitami, jako např. návštěvy muzeí a galerií, pivovarů nebo vinařství, výlety do přírody, výlety lodí, návštěvy divadel či botanických zahrad.

Ubytování škola zajišťuje v hostitelských rodinách – v nabídce je ubytování se snídaní nebo s polopenzí.

© 1999 - 2024 STUDYLINE s.r.o.