Jazykové kurzy pro veřejnost - Brno

Correcťácké jazykové kurzy pro veřejnost pomáhají na cestě za vysněným cílem v některém z téměř 15 jazyků. Velké oblibě se u nás těší standardně kurzy němčiny, angličtiny, španělštiny, kurzy ruskéhoarabského, či italského jazyka, ale i kurzy češtiny pro cizince. O studenty nemají nouzi ani kurzy norštiny, finštiny a švédštiny. Kurzy vedou čeští lektoři, vyšší úrovně některých jazyků i rodilí mluvčí. Kurzy angličtiny pro děti a mládež vedou výhradně rodilí mluvčí.

brno jazykove kurzy

Opravdu malé skupinky a prostředí pro výuku

Prostor pro individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Nejsme příznivci hromadné výuky, počet studentů v kurzech je 4 až max. 8. Snažíme se tak studentům nabídnout maximální pohodlí. Koukněte na učebny, které se nachází v samém centru města Brna - pro více než 8 lidí místo nemáme.

Z výuky mají u nás radost všichni - reference

Při výběru lektorů dbáme samozřejmě na kvalifikovanost. Důraz klademe ale také na to, aby se součástí týmu stali pouze lektoři, pro které je vyučování jazyka nejen profesí, ale především radostí. Dobře víme, že na výuce je to znát. Neskrýváme hodnocení od studentů. Jsme řádným členem Asociace jazykových škol, řídíme se Etickým kodexem a Kodexem kvality.

LOGO AJS obdelnik    asc

Přidaná hodnota

Příznivcům naší výuky se snažíme kromě kvalitních skupinových a individuálních kurzů nabídnout další výhody, proto umožňujeme zdarma výpůjčky titulů z naší Knihovny cizojazyčné literatury. Pokud se nedostavíte na výuku, lektor Vám na vyžádání zašle informace o zameškané hodině a úkolech na hodinu příští.

Jaký jazykový kurz si vybrat

Pro co nejvhodnější řazení studentů do skupinek dle úrovně používáme systém rozřazovacích testů. Jde o ověření jazykové úrovně zdarma, kterého může využít kdokoli. Po vyplnění testu dostanete individuální hodnocení e-mailem spolu s bližšími informacemi ke kurzům, ze kterých je na Vaší úrovni možné vybírat.

Chcete začít docházet na již probíhající kurz?

Přesvědčte se zdarma, zda je daný kurz právě pro Vás! Je pro nás důležité, aby Vám způsob výuky vyhovoval, proto nabízíme možnost návštěvy již probíhajícího kurzu. Budeme rádi, když svou návštěvu z kapacitních důvodů ohlásíte předem.

Věděli jste,...

že Vás zdokonalujeme i v naší mateřštině v rámci kurzů češtiny pro Čechy? Pilovat můžete svůj pravopis, stylistiku či interpunkci.

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Modré učebny v centru města