Asertivní jednání a zvládání konfliktů v pracovní skupině

Prezenční školení probíhá v souladu s protiepidemickými opatřeními.

Pro koho je kurz přínosný?
Kurz je určen manažerům, vedoucím pracovníkům a všem ostatním, kteří mají zájem o praktický nácvik asertivního jednání v pracovních vztazích. Pracovníkům, kteří se chtějí naučit efektivně řešit konflikty, aby dosáhli oboustranného vítězství a vyšli vstříc všem zúčastněným. Všem, kteří chtějí umět zvládat konfliktní situace, kdy přijdou do kontaktu s agresivním a manipulativním chováním.

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Můžu být nespokojený, protože bývám v komunikaci submisivní a nechám se mnohdy zatlačit do pasivní role. Anebo tu a tam vybuchnu a začínám mívat se svým agresivním přístupem problémy. Pasivita je jeden extrém, agresivita druhý, správnou cestou v komunikaci je ta střední, tedy asertivita. Znamená to prosazení, ne však na úkor druhého. Jde tedy o zdravý model komunikace, který bychom se měli (na)učit, chceme-li dobře vycházet s druhými.
Seznámíte se se zásadami asertivního jednání, naučíte se předcházet konfliktů a osvojíte si techniky zdravého řešení konfliktů. Kurz je veden interaktivně, zaměřen na praktická cvičení, testy, příklady, a hraní rolí.

Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO PREZENČNÍ ŠKOLENÍ
Učebna je pro účastníky otevřená od 08.15 hod.
Prezentace účastníků: 08.30 - 09.00 hod.
Začátek kurzu: 9.00 hod.

Program: 9.00 až 15.00 hod.

• Asertivní jednání a komunikace, techniky, práva a povinnosti
  • Emoční inteligence a její využití v pracovním životě
  • Konflikty v pracovních týmech a skupinách - typy konfliktů, příčiny a důsledky
  • Techniky řešení konfliktů a neshod, win-win vyjednávání

Lektor: Ing. Simona Hobzíková, MBA; Soňa Pršalová, BBA

Pro další rozvoj doporučujeme účastníkům kurzy:

Time management - efektivní využití času
Budování týmu a týmová spolupráce
Kreativní metody řízení

Asertivní jednání a zvládání konfliktů v pracovní skupině

9.9.2021  Jihomoravský kraj

3 100 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a tři ? Součet zapište číslicemi.