Top vision

czen

9 990 Kč12 088 Kč s DPH

Markéta Paulínová, lektorka a konzultantka

Praktický průvodce úspěšným vedením kurzů

Pro pokročiléNovinka

Jakým způsobem se vyvíjí požadavky na lektory v rámci neustále se měnícího prostředí vzdělávání? Víte, jaké jsou klíčové dovednosti zkušeného lektora v dnešní době a jakými nástroji si usnadnit práci? Pokud jste zkušený lektor, který stále touží po zdokonalení svých dovedností a překonání nových výzev, pak jste na správném místě. Naše školení Best Practice lektorského umění je zde právě pro vás. Cílem našeho kurzu je poskytnout vám konkrétní nástroje a strategie, které vám pomohou nejen zaujmout své publikum, ale také úspěšně vést změny v rámci vzdělávacího procesu. Připravte se na den plný inspirace, praktických cvičení a možností rozvoje vašich lektorských dovedností. Jsme připraveni vám pomoci dosáhnout vašich profesních cílů a přinést vašim kurzům novou úroveň kvality.

Navazující kurz

14. - 15. 10. 2024Praha 1
13990 Kč bez DPHzobrazit

Změna a její podpora
Zažijete si reakci na změnu a díky tomu se dozvíte, jak se změnou pracovat u druhých. Doplníte si, jakou roli má v jednotlivých fázích lektor a jak může změnu podpořit.

Osobnost role lektora a úrovně ovlivňování
Vydefinujete si, jaká je role lektora a jak tyto role v praxi naplnit. Projdete si vlastní sebereflexí, v čem jste jako lektoři dobří a co chcete zlepšovat. Dozvíte se, jaké jsou úrovně ovlivňování a co je pro lektora důležité.

Rozdíly online a prezenční formy kurzů
Dozvíte se specifické potřeby kurzů, ať už jsou prezenční nebo online. Dostanete několik tipů a doporučení, jak udělat online setkání atraktivní a zajímavé.

Práce se skupinou a rušivými účastníky
Seznámíte se s jednotlivými stupni intervence a s vhodností jejich použití u rušivých účastníků.

Atraktivní prezentace
Vyzkoušíte si ve skupinkách vytvořit poutavou a zajímavou prezentaci. Dozvíte se, jak mají vypadat jednotlivé slidy a jak celou prezentaci prodat, aby byla pro účastníky zajímavou přidanou hodnotou.

Práce s flipem
Dozvíte se, jak vypadá tzv. „standardizované písmo“, které se používá při psaní na flip. Vyzkoušíte si, jak to udělat, aby informace na flipu byly čitelné, přehledné a srozumitelné.

Co mi trénink přinese?

• Porozumění reakcím na změnu a schopnost podporovat změnu u ostatních
  • Vyjasnění role lektora a možnosti ovlivňování ve vzdělávacích procesech
  • Seznámení se se specifiky online a prezenční formy kurzů a získání praktických tipů pro obě formy
  • Zvládnutí práce se skupinou a efektivní řešení rušivých účastníků
  • Zlepšení schopnosti vytvářet atraktivní a poutavé prezentace s přidanou hodnotou pro účastníky
  • Naučení se používat flipchart efektivně a přehledně

Komu je trénink určený?

• Lektoři a facilitátoři vzdělávacích programů
  • Manažeři a vedoucí pracovníci, kteří vedou školení nebo prezentace
  • Osoby odpovědné za implementaci změn v organizaci

Lektor

lektorka a konzultantka

Moje vášeň k předávání zkušeností a učení mě vedla k vystudování učitelství německého jazyka a poté k práci jako lektorka. Můj přístup k tréninkům je založený na interaktivitě, praktičnosti a zábavě. Zaměřuji se na lektorské dovednosti, prezentační techniky, komunikaci a manažerské dovednosti.

Termíny konání

TermínČasMístoCena
13. 11. 2024
 Praha 1 Národní 416/379 990 Kč12 088 Kč s DPH

13. 11. 2024

hod.

Praha 1, Národní 416/37

12 088 Kč s DPH

V ceně získáte: certifikát o absolvování, studijní materiály, občerstvení a oběd.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů