Top vision

Naučte se inovovat

11. 6. 2024Praha 1
Pro všechny

Tušíte, že by se některé věci daly dělat lépe, ale nevíte, jak přesně? Naučte se myslet jako inovátor
Jak rozpoznat dobré nápady? Jak zvýšit svou kreativitu? Jak odhalit chybu dřív, než ji uděláte? Na školení si vyzkoušíte práci inovátora. Kromě užitečných technik a tipů si řadu postupů sami zažijete. Kreativní myšlení pracuje s rozpoznáním potřeb druhých osob, návrhem optimálního řešení a jeho efektivním otestováním. Posílíte svou kreativitu, získáte kontrolu a přehled nad inovacemi a naučíte se metodicky vést inovační proces.

• Práce s personami a customer experience
  • Metody generování nových nápadů
  • Stakeholder mapping
  • Analýza potřeb cílové skupiny
  • Práce s focus group a metody individuálního dotazování
  • Překážky kreativity a techniky pro její odblokování
  • User testing (validace nápadů)
  • Metody prototypování (role-plays, storyboards, diagramy a další)

Co mi trénink přinese?

• Získáte návod, jak probudit osobní a týmový kreativní potenciál.
  • Odnesete si postupy, jak ušetřit finance a zdroje včasným testováním nápadů.
  • Naučíte se využívat prototypování a testování v businessu.
  • Odnesete si metody pro získání nových a neotřelých nápadů.
  • Naučíte se změnit úhel pohledu na problém.
  • Získáte schopnost rozhodovat o inovacích kvalifikovaně na základě relevantních podkladů.

Komu je trénink určený?

• každému, kdo chce zvýšit svou inovativnost a kreativitu
  • všem, kteří chtějí přispívat ke změnám a ovlivňovat dění ve své organizaci a okolí
  • projektovým manažerům, leaderům, designérům, marketérům, kreativcům, podnikatelům, web developerům a dalším

Lektor

Lektor manažerských dovedností, psycholog a kouč

Rozvoji soft skills se věnuji od roku 2011 a veřejnému vystupování již přes 16 let. Při trénincích kladu důraz na jejich praktičnost a vedu je zážitkovou formou, abyste v závěru nejen věděli, ale také uměli.

Lektor

Lektor manažerských dovedností, psycholog a kouč

Termíny konání

TermínČasMístoZáruka konáníCena
11. 6. 2024
09:00 - 16:30 hod.Praha 1 Národní 416/37 6 990 Kč8 458 Kč s DPH
2. 10. 2024
09:00 - 16:30 hod.Praha 1 Národní 416/37 6 990 Kč8 458 Kč s DPH

11. 6. 2024

09:00 - 16:30 hod.

Praha 1, Národní 416/37

8 458 Kč s DPH

2. 10. 2024

09:00 - 16:30 hod.

Praha 1, Národní 416/37

garantovaný termín

8 458 Kč s DPH

V ceně získáte: certifikát o absolvování, studijní materiály, občerstvení a oběd.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů