Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Manipulace a obrana proti ní

Základní info

Úvod
Setkáváte se ve svém pracovním i osobním životě s lidmi, kteří Vás „okrádají“ o energii nebo čas? Vzbuzují ve Vás vinu bez skutečných příčin, strach nebo pocit méněcennosti? Čelíte osobním útokům, hloupým narážkám, situacím, kdy jste tlačení do kouta bez možnosti volby? Máte co do činění s lidmi, kteří překrucují realitu, mění informace, jak se jim hodí, nectí základní lidské hodnoty a práva, a přesto s nimi musíte jednat, komunikovat, spolupracovat a zachovat si své psychické zdraví a pracovní výkonnost? Pak je kurz určen Vám.

Cíle
Absolvent kurzu se naučí rozpoznat manipulaci a pochopí její mechanizmy a strategii, zvládne techniky, jak se manipulátorům bránit, zdokonalí se v komunikačních dovednostech, naučí se pracovat s emocemi v dané situaci, posílí si sebevědomí a zvýší si stabilitu své osobnosti, bude jistější a přesvědčivější v komunikaci s arogantním, manipulativním, agresivním člověkem, zvýší si vnitřní spokojenost, zvýší i vnitřní výkonnost a efektivitu v tom, co dělá.

Obsah
Co je manipulace a proč je účinná. Strategie a techniky manipulátorů a jejich identifikace. Jak reagovat na manipulaci – obrana proti manipulaci. Budování sebedůvěry a sebevědomí jako účinné obrany proti manipulaci. Modelové situace a konkrétní trénink pro praxi.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, cvičení, testy, modelové situace z praxe, koučovací způsob vedení, ukázky z DVD.

Určeno
Všem, kteří se setkávají s manipulací, nefér taktikami a neproduktivními styly komunikace: zaměstnanci, asistenti/ky, obchodníci, manažeři, ekonomové, jednatelé.

Manipulace a obrana proti ní

Vybraný termín:

24.1.2019 –  25.1.2019 – Praha

Cena
7900 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Staňte se členy Klubu EduCity

Zažádejte si o členskou kartu zdarma a začněte sbírat odměny ještě dnes.

Zažádat o kartu
Klub EduCity
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Zadat dotaz nebo poptávku