Tento 2 denní kurz prohlubuje, propojuje a prakticky procvičuje znalosti metodiky řízení projektů PRINCE2® podle nejnovější verze manuálu pro řízení projektů PRINCE2® z roku 2017. Zároveň tento kurz na názorných příkladech ukazuje, jak je [...]
  • PRINCE2P6ET
  • Délka 2 dny
  • 0 ITK bodů
  • 0 termínů
  • Praha (29 900 Kč)

Brno (29 900 Kč)

Bratislava (1 350 €)

Tento 2 denní kurz prohlubuje, propojuje a prakticky procvičuje znalosti metodiky řízení projektů PRINCE2® podle nejnovější verze manuálu pro řízení projektů PRINCE2® z roku 2017. Zároveň tento kurz na názorných příkladech ukazuje, jak je možné metodiku PRINCE2® přizpůsobit potřebám daného projektu. Voucher na online zkoušku je zahrnutý do ceny kurzu, termín zkoušky si zvolíte a rezervujete sami.

Akreditované školení PRINCE2® 6th edition Practitioner + certifikační zkouška zajišťuje ict-123.com nebo ociris, akreditované PeopleCert Examination Institute.

»

Kurz je určen všem, kteří mají praktické zkušenosti s řízením projektů, nebo se na řízení projektů podílejí. Dále je určen členům projektové kanceláře, pracovníků odpovědným za kvalitu,  pracovníkům řídících dodavatele a potenciálním sponzorům projektu.

• Jak poskládat jednotlivé prvky metodiky PRINCE2 do jednoho funkčního celku
  • Praktickou aplikaci 7 principů, 7 témat a 7 procesů v konkrétním prostředí pro konkrétní projekt
  • Vše, co potřebujete pro certifikační zkoušku

PRINCE2® 6th edition Foundation, včetně absolvované certifikační zkoušky.

• Definice a základní pojmy
  • Příprava projektu
    • Téma Organizace
    • Téma Obchodní případ
    • Proces Zahájení projektu
  • Nastavení projektu
    • Proces Směrování projektu
    • Proces Nastavení projektu
    • Téma Plány
    • Proces Řízení přechodu mezi etapami
  • Realizace projektu
    • Téma Riziko
    • Téma Změna
    • Proces Kontrola etapy
    • Proces Řízení dodání produktů
    • Téma Postup
  • Ukončení projektu
    • Proces Ukončení projektu
  • Shrnutí a opakování
  • Zkouška probíhá online, termín si zvolíte a rezervujete sami
  • Trvání 150 minut
  • Celkový počet otázek 68
  • Pro úspěšné složení je nutné správně zodpovědět 38 otázek
  • Při zkoušce je možné použít oficiální knihu Managing Successful Project with PRINCE2®
  • Jazyk zkoušky angličtina
  • Platnost zkoušky je omezená na 3 roky

PRINCE2® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena.

Aktuální nabídka
Školicí místo
Jazyk kurzu

Uvedené ceny jsou bez DPH.