Typologie osobnosti - online

Typologie osobnosti

Kurz proběhne online ve virtuální učebně. Po absolvování kurzu získáte osvědčení stejně jako z prezenčního kurzu.

Virtuální učebna bude přístupná 1 hodinu před zahájením vysílání. Můžete si vyzkoušet funkci všech potřebných nástrojů (mikrofon, sluchátka, kamera, chat).

Do objednávky v poznámce - nezobrazí se na faktuře napište jednotlivé emailové adresy ke každému přihlášenému účastníkovi.

Technická podpora:

Eduard Gratzl
Online learning specilist, LMS support,
E-mail: eduard.gratzl@bfz.cz

Pozvánku do virtuální učebny a prezentaci obdržíte v samostatném emailu.

Co budete potřebovat:

Potřebovat budete v každém případě:

• Pevný počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon (některé funkce budou omezeny)
  • Prohlížeč Google Chrome nebo Mozila Firefox
  • Pohodlnou židli nebo křeslo doma nebo v kanceláři
  • Kapku ticha (pokud nebudete používat headset, zajistěte klid ve vaší místnost – děti, televize, zvířata, kolegové – jinak vše uslyší ostatní účastníci)
  • Dostatečně rychlé připojení k internetu
    • Stahování (download) optimálně 4 Mbits a více
    • Nahrávání (upload)
    • Min. 0,5 Mbps – pouze pro sledování webináře
    • Min. 2 Mbps – při použití vašeho mikrofonu a kamery
    • Zde můžete vyzkoušet rychlost internetového připojení: https://rychlost.cz/

Neakreditovaný kurz

Popis kurzu:

Kurz je určen všem, kteří chtějí zlepšit a zefektivnit svoji komunikaci s kolegy v práci, se svými klienty i v osobním životě. Seznámí vás s jednotlivými typy osobností, s typologií a charakteristikou. Ukáže vám, čeho si všímat při chování i vyjadřování, co odhalit v řeči těla, jaký zvolit přístup a otázky, čeho se vyvarovat a jak vést rozhovor. Cílem kurzu je zdokonalení schopnosti přizpůsobení se partnerovi, vede k lepšímu pochopení jeho požadavků a zvýšení úspěšnosti jednání. Naučí vás rozeznat vlastní komunikační styl, styl kolegů a spolupracovníků, nadřízených i podřízených, ale i obchodních partnerů a klientů. Seznámí vás s principy úspěšné komunikace i s nejčastějšími chybami při ní.

Co mi kurz přinese:

• Budete moci samostatně analyzovat osobnost člověka a přizpůsobit mu způsob komunikace.
  • Dokážete vědomě používat v komunikaci své silné stránky a vyvarovat se těm slabým.
  • Naučíte se efektivněji komunikovat s opačnými typy osobností, než jste vy sami.
  • Naučíte se předejít nedorozuměním a konfliktům s opačnými typy osobností.

Délka: Kurz zahrnuje 4 hodiny teoretické výuky

Forma studia: prezenční

Způsob ukončení studia: Rekapitulace probírané látky

Komu je kurz určený?

Kurz je vhodný právě pro vás / vaši firmu, pokud se shodujete s některým z následujících tvrzení:

• Obtížně komunikuji se svým šéfem.
  • Obtížně komunikuji s některými svými podřízenými.
  • Nerozumím si s kolegou v práci.
  • V naší firmě nebo v některém jejím úseku nefunguje dobře vnitrofiremní komunikace.
  • Obtížně se mi komunikuje s některými klienty.
  • Nedaří se mi vybudovat důvěru u některých klientů.
  • Opakovaně se mi nedaří domluvit se s těmi samými typy lidí.

Vstupní předpoklady: žádné

Program nebo obsah:

• Možnosti využití typologie osobnosti v praxi
• Typy osobností – charakteristika, chování, řeč, přístup, otázky, čeho se vyvarovat
• Motivy jednání jednotlivých typů
• Analýza vlastního typu osobnosti – silné stránky a slabiny
• Které vlastnosti u sebe rozvíjet a čeho se vyvarovat

Typologie osobnosti - online

28.1.2021  ONLINE

1 634 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a jedna ? Součet zapište číslicemi.