Online marketing pro pracovníky laboratoří

Pro koho je kurz přínosný?
Kurz je určen pro pracovníky laboratoří (zkušebních, zdravotnických a kalibračních), kteří nejsou profesionálními marketéry, ale v rámci své pracovní náplně tuto činnost zajišťují.

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Kurz je zaměřený na základní znalosti z oblasti online marketingu. Seznámíte se vhodnými nástroji a strategiemi, které Vám pomohou pečovat o zákazníky nebo zlepšovat image společnosti. Dozvíte se o zásadách e-mail marketingu s ohledem na copywriting, jak vytvářet firemní blog v souladu s content marketingem, proč využívat sociální sítě a jak připravovat kampaně.

Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A PROGRAM
Učebna je pro účastníky otevřená od 08.15 hod.
Prezence posluchačů: 08.30 - 09.00 hod.
Začátek kurzu: 9:00 hod.

Program: 9.00 až 15.00 hod.

• Návrh marketingového plánu pro laboratoř , zaměření a cíle laboratoře v oblasti marketingu
  • Sociální sítě - jak a proč využívat Facebook a LinkedIn
  • Firemní blogy - příprava obsahové strategie blogu, rozšířený obsah
  • Jak zvýšit návštěvnost webových stránek , PPC, analýza klíčových slov a SEO
  • E-mail marketing - kvalitní obsah versus spam
  • Právní minimum
  • Diskuze

Bonus pro účastníka: 1 hodina mailové/telefonické konzultace s lektorem po absolvování kurzu (řešení dotazů, návrhů na zlepšení ve společnosti účastníka) do 3 měsíců po absolvování kurzu.

Lektor: Ing. Simona Hobzíková

Online marketing pro pracovníky laboratoří

28.5.2020  Praha

2 900 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a tři ? Součet zapište číslicemi.