Řízení firmy v souladu se zásadami kvality dle ČSN EN ISO 9001 a IATF 16949 (MNGM19)

Management, Top management

Chcete řídit vaši firmu dle osvědčených postupů a zásad kvality? Chcete se vyhnout managementu vašich lidí a produktů systémem pokus - omyl? Pak je tento kurz právě pro Vás! Správné postupy přitom existují. Stačí se s nimi seznámit, začít je dodržovat a úspěch se dostaví.

Pojďme společně hledat cestu k naplnění těchto norem nejen na papíře, ale i v realitě každodenního fungování vaší firmy.

Privátní školení a termíny na míru

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

Lokalita, termín kurzu

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Kvalita / jakost
    1. Zásady managementu kvality
    2. Management jakosti
  • Leadership
    1. Pět úrovní leadershipu
    2. TRI*M typologie zaměstnanců
    3. Od direktivy ke koučování
    4. Týmový přístup
    5. Kreativní řešení problémů (brainstorming, graf Ishikawa, metoda šesti klobouků, teorie omezení)
  • Management informací
    1. Typologie podle komunikace
    2. Komunikace a její výsledek
    3. Komunikace se zákazníky a zájmovými skupinami
    4. Dokumentované informace
    5. Ochrana informací (podle ČSN ISO 27001 a GDPR)
  • Návrh a vývoj produktů a služeb
    1. Základy projektového řízení (podle systému managementu jakosti ČSN ISO 10006)
    2. Základy FMEA (v úpravě podle AIAG)
    3. Základy APQP (plánování kvality produktu a plán kontroly a řízení)
    4. Řízení externě poskytovaných procesů
  • Risk management
    1. Čtyři fáze managementu rizika
    2. Riziková politika (podle ČSN ISO 31000)
    3. Řízení změn
  • Hodnocení výkonnosti
    1. Monitoring a měření
    2. Typy kolísání výroby
    3. Interní audity (podle ČSN EN ISO 19011)
  • Neustálé zlepšování
    1. Systém PDCA
    2. Kaskádové workshopy (DMAIC / DMADV)
  • Shrnutí, závěr
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 16:00hod.)