HR Akademie

Kurzem vás provede Ivana Watson

Business a Leadership konzultantka, lektorka programu MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské - TU Ostrava

Základní info

Kurz HR Akademie je prakticky zaměřený kurz z oblasti řízení lidí. Účastníci kurzu dostanou dobře využitelné informace počínaje strategickým řízením a komunikací ve firmě, přes personální procesy, HR controlling, práci v týmech, až po využití informačních systémů v personalistice včetně práce se sociálními sítěmi.

V portfoliu kurzu nechybí ani seznámení s právními aspekty personální práce s uvedením mnoha zajímavých příkladů z praxe.
Přehled modulů

 

Kurz je lektorován personálními manažery s dlouholetými a bohatými profesními zkušenostmi z tuzemska i zahraničí, z nichž můžeme jmenovat např. Ivanu Watson, Hanu Caltovou nebo Evu Tmejovou.
Celý seznam lektorů

 

Cílovými skupinami kurzů jsou jednak manažeři firem a institucí, jednak studenti různých oborů vysokých škol.

Pro cílovou skupinu „studenti“ jsou součástí kurzu odborné stáže ve firmách.

Kurzy jsou garantovány Ekonomickou fakultou VŠB-TU Ostrava a Svazem průmyslu a dopravy ČR. Absolventi kurzu obdrží certifikát vydaný Ekonomickou fakultou.

Reference:


Marian Drozd, Site Manager Ostrava, Stora Enso Wood Ždírec s.r.o.

Účást na HR akademii  považuji za velmi dobré rozhodnutí.  Přinesl jsem si  nové poznatky a kontakty na zajímavé lidi. Velmi oceňuji vysokou profesionalitu, praktičnost,  vstřícnost přednášejících a přátelskou diskuzní atmosféru. I když se akademie odehrává na akademické půdě, tak  je velmi zaměřena do praxe, do každodenního využití. Dozvěděl jsem se něco více 
o sobě a také jak pracovat na zlepšení  nejrůznějších HR procesů tak aby fungovaly dobře pro firmu.   

Iveta Kocmundová, HR Dept., ČEZ Korporátní služby, s.r.o.

Pro mě jako absolventku Ekonomické fakulty VŠB TU Ostrava jsou kurzy HR Akademie pořádané na univerzitní půdě bezesporu zárukou kvality. A jejich spojení  se zkušenými odborníky z praxe jako je Rostya Gordon-Smith nebo  Ivana Watson, jsou přidanou hodnotou, kterou zcela jistě ocení každý účastník kurzů. Mám radost, že jsem mohla být toho součástí. Děkuji za nové zkušenosti, vstřícnost lektorů a pozitivní přístup všech zúčastněných.

Dominik IllyRecruitment & Training Specialist, CENTRA a.s.

"HR Akademie byla pro mne velice inspirativní nejen v praktických ukázkách jednotlivých oblastí HR, v různých přístupech k zaměstnancům, ale hlavně ovlivnila můj způsob myšlení a postoj vůči lidem obecně. Nejvíce mně ovlivnily moduly týkající se koučingu a mentoringu, etického vedení lidí, vedení lidí s EQ a v neposlední řadě oblast facilitace a mediace. Bezesporu zajímavá témata dle názvu i obsahu byla podpořená a obohacená o cenné zkušenosti všech lektorů, kteří s námi sdíleli své know-how a best practices“.

Mgr. Klára Klepáčová, HR Department, Recruitment Specialist, Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

„HR akademie pro mne byla inspirativní a velmi příjemnou zkušeností v pracovním i osobním životě, a to nejen samotným obsahem, ale i lidmi, kteří na projektu participovali. "

Další reference

HR Akademie

Vybraný termín:

 Moravskoslezský kraj

Cena
32000 Kč + 21 % DPH

Video

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a pět ? Součet zapište číslicemi.