• e-mail: info@pckurzy.cz
  • mobil: +420 723 900 098
Počítačové kurzy a školení

Umění prezentace v MS PowerPoint - pokročilý kurz

Kurz se zaměřuje na techniky a nástroje pro skutečně efektivní a úspěšné prezentace a to z různých úhlů pohledu. Hovořit se bude o psychologii barev, správném pozicování prvků na snímku, práci s textem a obsahem, použitím obrázků, animací a grafických prvků atd. Odhalíme vám tipy a triky, jak vytvářet prezentace zajímavé, profesionální a poutavé a vyvarovat se zbytečných chyb.

Kurz je určen pro manažery, vedoucí teamů, lektory a další pracovníky, kteří potřebují vytvářet profesionální a poutavé prezentace. Seznámí také s postupy a nástroji při jejich přednesu (samotném prezentování). Kurz je kompilací cenných doporučení, rad, příkladů a ukázek správných a efektivních postupů ověřených profesionály ve svém oboru.

Podrobná osnova kurzu

Tento kurz nabízíme realizovat také formou zakázkového firemního školení v termínu dle dohody s firemním zákazníkem.

Termíny kurzu

Naše kurzy lze absolvovat ONLINE formou v libovolném vypsaném termínu. Naše učebny jsou vybaveny kvalitní audiovizuální technikou, školení vždy přenášíme i ONLINE. V přihlášce prosím uveďte, zda se zúčastníte na školení osobně, nebo zda se zúčastníte ONLINE.

V současné době bohužel nejsou vypsány žádné termíny tohoto kurzu.

Pokud máte zájem o tento kurz a nenašli jste termín, který by Vám vyhovoval, vyplňte a odešlete nám prosím následující poptávku po termínu. Pokusíme se kurz vypsat v termínu, který uvedete, a který bude vyhovovat Vám i dalším zájemcům.
Běžná cena tohoto kurzu je: 3 900.-  Kč bez DPH, 3 900.-  Kč včetně DPH, délka 1 den, celkem 7 výukových hodin.

Podrobná osnova

Úvod do problematiky, co je cílem kurzu
- Struktura prezentace
- Stránka prezentace, popředí + pozadí stránky, zhodnocení druhů objektů a doporučení použití
Texty – zásady optimálního sdělení
- Matice 6x6
- Použití fontů, velikost písma, zvýraznění
- Odrážky
Barvy – psychologie barev, vliv na vnímání
- Barevná schémata, popularita barev
- Volba vhodné barvy
Pozicování
- Pozice nadpisu, loga a dalších prvků
- Mezery, dotek, překryv
- Zlatý řez
Pravida pro snímky
- První snímek (uvítání)
- Poslední snímek (rozloučení)
- Číslování snímků, datum a pod.
- Efekty a animace, přechody snímků
- Selektivní časování navazujících efektů
Nástroje a techniky během samotné prezentace
- Poznámky, využití poznámek, možnosti tisku poznámek
- Promítání prezentace, obrazovka, projektor, live show
- Načasování výměny stránek
- Přechody snímků
- Automatický průběh prezentace
- Nástroje, které lze použít během průběhu prezentace (pero, zvýrazňovač, laserové ukazovátko...) a jejich psychologický význam

Doporučené znalosti a návaznosti

Doporučené znalosti:

Pro absolvování tohoto kurzu doporučujeme znalost programu MS Power Point, nejlépe v rozsahu kurzu MS Power Point I. - základní kurz.

Poznámka:

Kurz je vhodný pro účastníky, kteří používají MS PowerPoint ve verzi Office 365/2019/2016/2013/2010/2007.

Před absolvováním tohoto kurzu doporučujeme absolvovat některý z těchto předcházejících kurzů:

MS PowerPoint I. - základní kurz

Reference - hodnocení

Tento kurz zatím nehodnotil žádný účastník.