OCUP 2 Foundation

Popis kurzu

Kurz umožňuje získat klíčové znalosti a dovednosti nezbytné pro získání mezinárodně uznávaného certifikátu UML® OCUP2 Foundation organizace OMG. Cílem kurzu je připravit účastníky na složení počítačové zkoušky dle sylabu vydaného organizací OMG. Posluchačům je vyložena požadovaná notace jazyka UML® a související konstrukty z metamodelu UML®.

This course allows you to get the key knowledge and skills that are necessary for obtaining an internationally recognized UML® OCUP2 Foundation certificate. The aim of the course is to prepare the participants for the computerized examination according to the syllable issued by the OMG organization. The required UML® notation and related constructs from the UML® metamodel are explained to the listeners.

Obsah kurzu

Certifikační zkouška OCUP 2 Foundation je výchozí úroveň pro testování znalostí UML. Jedná se o aktualizovanou zkoušku OCUP Fundamental. Školení, které má účastníky připravit k jejímu absolvování, probírá všechny požadované oblasti (požadavky jsou podrobněji rozepsány na stránkách OMG):

• Proč modelujeme

• Diagram tříd

• Objektový diagram

• Diagram balíků

• Případy užití

• Diagram aktivit

• Sekvenční diagramy

• Stavové automaty

Součástí školení není certifikační zkouška

Předpoklady

Praktická znalost UML

Studijní materiály

V angličtině

OCUP 2 Foundation

17.3.2021  ONLINE

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.