SAN - základy storage technologií (SAN1)

Specializovaná školení, Storage

Kurz SAN je určený pro všechny účastníky, kteří se chtějí seznámit s problematikou SAN technologií a problematikou ukládání dat v diskových polích. Školení seznámí účastníky se základy technologií FibreChanel a iSCSI a základy v oblasti ukládání dat. Náplň kurzu je převážně teoretická. Konkrétní náplň je možné, po dohodě, upravit, nebo zaměřit na praktické otázky, nebo oblasti, které budou účastníky kurzu v oblasti základů SAN technologií a ukládání dat zajímat, a kterou mohou upotřebit ve svém profesním životě.

Privátní školení a termíny na míru

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

V případě kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním vstupním znalostem, potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.
Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
  • Úvod do SAN - popis a funkce
  • Úvod do Fibre channel – protokol, typy portů, Adresy, fabric, port
  • SAN hosts, disk targets
  • SAN design, zónování
  • iSCSI
  • Úvod do problematiky ukládání dat - typy diskových polí, RAID
  • Data protection
  • SAN performance
Časový rozvrh:
3 dny (9:00hod. - 17:00hod.)
Cena za osobu:
27 900,00 Kč (33 759,00 Kč včetně 21% DPH)