Veritas NetBackup 8.2: Administration

Získejte praktické i teoretické dovednosti zálohovacího prostředí Veritas NetBackup 8.0, . Naučíte se obecné zásady, konfiguraci a správu NetBackup, včetně toho, jak nejlépe využít nástroje a rozhraní NetBackup, efektivně sledovat operace zálohování a zajistit, aby byly splněny cíle obnovy dat. Lektor Vás provede nejen teoretickou a praktickou přípravou, ale i uvede i některé „best practicies“, upozorní Vás na důležité detaily a zodpoví i Vaše dotazy. Budete seznámeni s existencí rozšířených vlastností NetBackupu, jako je šifrování, auditování, bezpečnost přístupu, propojení s cloud prostředím, integrace s aplikacemi, databázemi i hardwarem třetích stran atd.

U tohoto školení jsou nastaveny storno podmínky 10 pracovních dnů před termínem školení. V případě nedodržení této lhůty jsou storno podmínky 100%.

Veritas NetBackup 8.2: Administration

18.5.2020 –  22.5.2020  Praha

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a tři ? Součet zapište číslicemi.