Označování potravin pro začínající (on-line seminář)

Cíle kurzu

Cílem on-line kurzu je získání základních informací nutných pro úspěšnou přípravu označení potravin.
Seznámíte se se základní potravinářskou legislativou, jejími požadavky a získáte přehled o zdrojích potřebných informací.

Budou vám vysvětleny základní pojmy, princip označování potravin a specifické požadavky vybraných skupin potravin (podle požadavků účastníků školení). Očekávat můžete praktické příklady aplikace jednotlivých požadavků s ohledem na výklad dozorových orgánů a případové studie nejčastějších chyb na obalech.

Školení se nezabývá označováním vína.

Určeno pro

Pro pracovníky firem zabývajících se obchodem s potravinami či jejich výrobou. Kurz je vhodný pro ty, kteří budou připravovat označení potravin, zejména:
• asistenti oddělení kvality,
• referenti dovozu potravin,
• pracovníci marketingu,
• překladatelé,
• správci e-shopů atd.

• funkce a význam označení potravin,
• úvod do související legislativy,
• základní povinné údaje dle nařízení EU č. 1169/2011 – komentář a praktické příklady,
• komoditní vyhlášky (zaměřeno podle požadavků účastníků školení),
• výživové údaje,
• speciální označování potravin živočišného původu,
• dozor nad označováním potravin, přestupky, sankce.

Poznámka

Používáme aplikaci ZOOM.
Přístup do on-line učebny zasíláme spolu s prezentací v případě potvrzené úhrady den před konáním on-line výuky, a to zpravidla mezi 12:30 až 15:30.
Připojit se můžete z počítače i mobilu.
V průběhu můžete získat odpovědi na vaše dotazy.

Do 3 dnů po skončení on-line výuky obdržíte e-mailem odkaz se záznamem s platností na 7 kalendářních dnů.

Po celou dobu konání lze využít naši technickou podporu (tel. 777 741 787), se vším vám pomůžeme.

Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno.

On-line vysílání je realizováno společností 1. VOX a.s.

Označování potravin pro začínající (on-line seminář)

5.2.2021  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a jedna ? Součet zapište číslicemi.