Obsluha křovinořezu – zkouška profesní kvalifikace

Popis kurzu:

Připravit pracoviště s ohledem na BOZP, rozvalit skládku a zajistit pro zamezení samovolného rozvalení. Předvést příčné přeřezávání slabšího i silnějšího dříví, než je délka vodicí lišty. Popsat způsoby příčných řezů s ohledem na tahovou a tlakovou stranu dříví a předvést přeřezávání.
Datum Čas Místo Volná místa Cena
Volná místa
2 500 Kč
Více informací Chci termín

Dodavatel: Akredika o.p.s., společnost není plátce DPH.

Popis kurzu

Obsluha křovinořezu – závěrečná zkouška před autorizovanou osobou

Ověření odborné způsobilosti pro získání profesní kvalifikace v oboru Obsluha křovinořezu (kód: 41-080-E).

Číslo akreditace: MSMT-33293/2018-1/449

Kdy lze zkoušku vykonat:

Zkoušku lze absolvovat po ukončení příslušného kurzu nebo i bez kurzu.

Pokyny k realizaci zkoušky - kvalifikační standard:

• Používání osobních ochranných pracovních pomůcek, dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s křovinořezem.
  • Údržba křovinořezu.
  • Obsluha křovinořezu.
  • Vyhotovování výkazů o práci s křovinořezem.

Autorizující orgán: Ministerstvo zemědělství

Skupina oborů: Zemědělství a lesnictví

Kvalifikační úroveň: 2

Autorizovaní zástupci: Jan Pufler

Kritéria a způsoby hodnocení účastníka zkoušce: Praktické předvedení, ústní ověření

Doba pro vykonání zkoušky: 2 až 4 hodiny

Vstupní předpoklady: základní vzdělání, věk 18 let, dobrý zdravotní stav

Po úspěšném zvládnutí zkoušky obdrží uchazeč: Osvědčení o získání profesní kvalifikace

Pozn.: V souladu s právním předpisem č. 179/2006 Sb., zákon o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů je účastník povinen uhradit platbu za zkoušky nejpozději 7 dnů přede dnem konání nebo zahájení zkoušky, nedohodne-li se s autorizovanou osobou na pozdějším termínu.

Reference

Kurzy Účetnictví a Mzdové účetnictví hodnotím velice kladně. Jejich absolvování mi umožnilo pracovat v oboru bez předchozí zkušenosti. Paní lektorka je zkušeným odborníkem i výborným pedagogem.
Hana Š.
A2-PORT, s.r.o.
Úroveň kurzu je vynikající, přednášející umí velmi dobře látku vysvětlit a lehkou formou i naučit. Byla jsem překvapena materiály a servisem ze strany bfz, které nám studentům byly poskytnuty a dokonce i závěrečným občerstvením. Chci i touto formu ještě jednou poděkovat za péči, která se nám dostávala.
Jana Preissová
Kurz byl přínosný, lektorky super. Všichni jsme byli nadšeni. Kurz “Účetnictví s využitím výpočetní techniky”. Most.
Jana K.
Byla jsem velmi spokojena. Organizace na jedničku, lektorka na jedničku s hvězdičkou a učebna v pořádku.
Jitka F.
Kurz účetnictví byl opravdu poučující. Paní lektorka byla skvělá a vše vysvětlila tak, že to pochopil každý.
Marie Veverková
Maximální spokojenost, kvalitní výuka a skvělá školitelka. Jedná se o kurz mzdového účetnictví vedený paní Terezií Špringlovou. Nemám co bych vytkla.
Monika
Kurz podvojného účetnictví, který jsem u vás absolvovala, byl pro mě obrovským přínosem. Hlavní zásluhu na tom měla lektorka, která naprosto perfektně, jasně a srozumitelně kurz vedla. Spokojená jsem byla i s celkovou organizací a jediné, co by se dalo vytknout, byly všude přítomné překážející kabely, když se začaly používat notebooky.
Hana
Účetnictví - organizace bez problémů; prostředí a zázemí hezké, čisté, moderní, klidné; technika moderní, v dobrém stavu; lektorka velmi šikovná, milá, vstřícná, profesionální, erudovaná; kurz veden dobře, systematicky, teorie i praxe (na PC), šíře tématu by zasloužila větší časovou dotaci.
Lucie H.