Interní auditor kvality (ISO 9001)

Oblíbený a účastníky doporučovaný kurz.

Pro koho je kurz přínosný?
Kurz je určen pro interní auditory a vedoucí pracovníky odpovědné za udržování a zlepšování systému managementu kvality.

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Cílem kurzu je odborný výcvik interního auditora. Prohloubení znalostí a dovedností auditorů - přípravy a realizace interního auditu.
Nedílnou součástí kurzu jsou praktická cvičení (WS) rozšiřující znalosti požadavků norem k provádění auditů, nácvik přípravy a realizace interního auditu, vedení komunikace při auditu a záznamy z auditu.

Na tento kurz časově navazuje Interní auditor EMS (ISO 14001), který najdete zde. Kurzy lze absolvovat současně a získat znalosti interního auditora integrovaného systému, který je uveden zde.
Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A PROGRAM
Prezence posluchačů 1. den: 8.30 - 9.00 hod.
1. den: 9.00 až 16.00 hod.
  • Úvod do systému managementu kvality
  • Výklad normy ISO 9001:2015 Systémy managementu kvality - Požadavky
  • Praktický nácvik

2. den: 9.00 až 15.00 hod.
  • Výklad ČSN EN ISO 19011:2019 Směrnice pro auditování systémů managementu - audit krok za krokem
  • Příprava na audit
  • Záznam z auditu
  • Nácvik shoda / neshoda
  • Odborný program - nácvik znalostí
Lektoři: Ing. Alena Fischerová, Ing. Martina Dvořáková, Ing. Lenka Kohoutová, Jana Rejtharová

Interní auditor kvality (ISO 9001)

9.12.2019 –  10.12.2019  Praha

5 200 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.