Hlavní obsah

Seznam Zprávy • pondělí 20. května. Svátek má Zbyšek.

Z pacienta je po operaci kolene invalida. Obrátil se na policii

Lékaři z elitní pražské nemocnice podle pacienta Miroslava vážně chybovali po operaci, které se tu podrobil. Nejdříve na nemocnici podal žalobu. A teď i trestní oznámení.

Bílý dům se obává, že Rusko mění trajektorii války na Ukrajině

TMBK: Prahu už zdobí „motýli“. Černý kolemjdoucím rovnou slíbil další výtvor

Konžská armáda zastavila pokus o převrat. Zapojeni byli občané USA

Vrtulník s íránským prezidentem se zřítil v mlze

Vrtulník s íránským prezidentem Ebráhímem Raísím se v neděli odpoledne zřítil na severozápadě země. Uvedli to íránští představitelé. Státní televize v jednu chvíli sice informovala, že stroj se už podařilo nalézt, záchranáři to ale hned popřeli. Pátrání probíhá už více než 10 hodin. Íránský představitel pod podmínkou anonymity televizi sdělil, že „informace přicházející z místa havárie jsou velmi znepokojivé“.

Pro zavedení sektorové daně je sedm z deseti Čechů

V pražském bytě našli mrtvou mladou ženu

RECENZE: Jiřina Bohdalová exceluje ve Svaté

Mobily s foťákem existují už čtvrtstoletí. Tento byl úplně první

Bydlení ve stylu Harryho Pottera vyjde nájemníky na necelou tisícovku měsíčně

Bouřky se prohnaly Českem, potvrzeno je tornádo

Vlak srazil člověka, mezi Ostravou a Opavou byla přerušena doprava

Rachel ze Survivoru šokovala fanoušky: Nečekané zásnuby, prsten jí navlékla krásná fitnesska, s níž tráví dovolenou

Tak tohle nikdo nečekal. Rachel Karnižova známá ze show Love Island a Survivor se pochlubila radostnou novinkou. Sexy Slovenka sdílela snímek s obřím prstenem na ruce, zásnubami však šokovala své fanoušky.

Ornella překvapila Pepu Koktu dárkem k výročí: Potěšila i fanoušky, ukázala se nahá

Po rozvodu je opět zamilovaný: Láďa Křížek (60) ukázal poprvé přítelkyni, vyvedl ji na křest Motorbandu

MATEMATIKA PRO ČTVRTFINÁLE: Výhra nad Kanadou za tři body znamená prvenství ve skupině. Hrozí USA či Slováci

Čtvrtfinále měli jisté už po pátečním skalpu Rakušanů, po sobotním triumfu nad Velkou Británií čeští hokejisté vědí, že na domácím mistrovství světa neskončí v základní skupině horší než třetí. Okruh možných soupeřů pro čtvrteční den D, tedy čtvrtfinálovou bitvu, sice stále zůstává poměrně široký, velmi reálně to však vypadá, že se svěřenci Radima Rulíka vyhnou našlapanému Švédsku.

SESTŘIH: Slováci v důležitém duelu padli po nájezdech

SESTŘIH: Rakušané po výhře předstihli Finsko a živí naději na čtvrtfinále

Nečas na soupisce znamená i jeden konec. Rulík oznámil jméno, které se loučí

Sedm božských ctností podle horoskopu. Kdo je ze všech nejmoudřejší a kdo nejstatečnější?

Hvězdy nabádají, ale neurčují. Známá astrologická pravda vede k poznání, že moudrý člověk své hvězdy ovládá a že ze svého života může vymazat pojem osudovosti. Přesto je možná dobré vědět, co o vás astrologie říká, jaké dobré či špatné vlastnosti vám přisoudila. Jaké vás zdobí ctnosti podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Tváří se zdravě, ale opak je pravdou. Šest mýtů o potravinách, které klamou

Skoro nahá Kendall Jenner v sexy kampani. Plavky prodává tak, že se z nich svléká

Lehký kvíz pro začátečníky. Ukažte, co víte o hokejovém šílenství a hokeji vůbec

Druhá nejprodávanější značka motorek v Česku zlevnila. Dospělou mašinu od CFMoto s velkým dvouválcem koupíte za pakatel

Českému trhu s novými motocykly dlouhodobě kraluje japonská Honda, která nastartovala svůj růst hlavně během koronaviru, kdy prodeje aut kvůli nedostatku upadaly, zatímco motorky šly na dračku. Na této vlně se nicméně svezla i značka CFMoto, jež je u nás silnou dvojkou. A navíc zákazníkům vůbec nevadí, že jde o Čínu, zvlášť při těch cenách…

Na český trh přijíždí nové auto za 320 000 Kč: Žádné holátko, má navigaci, tempomat i kameru. A je od zavedené značky

Nejen dostupné, ale i pohledné. Takhle by mělo vypadat chystané malé SUV značky Škoda!

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Skok před automaticky načítané články.
Panna
Nedělní den se u vás ponese v duchu upřímnosti. Dobře víte, že tajemství, které před svým partnerem tajíte, vám začíná přerůstat před hlavu. Pokud to nevyřešíte, problém vás nakonec převálcuje. Jděte konečně s pravdou ven, ať se vám uleví.
Celý horoskop »
od 22:10do 00:15Miluji tě k sežráníTelevize Seznam