ONLINE školení: Dovolená, sick days, homeoffice a překážky v práci v platovém sektoru

• jaké existují druhy dovolené a kdy zaměstnanci vzniká nárok na jejich čerpání (víte, že není dovolená jako dovolená, a že neexistuje žádná dovolená na zotavenou?)
  • jak správně určit čerpání dovolené (víte, že zaměstnavatel by měl určit čerpání dovolené písemně a v dostatečném časovém předstihu?
  • kolik dovolené může určit zaměstnanec a kolik zaměstnavatel a v jakém rozsahu
  • jak je to s proplácením dovolené (v jaké výši a do kdy musí být dovolená proplacena?)
  • musí být dovolená vyčerpána do konce roku, jak je to s převáděním dovolené?
  • lze zaměstnance z dovolené odvolat?
  • jaký je rozdíl mezi omluvitelnými a neomluvitelnými překážkami v práci? A jaké má zaměstnanec nároky na mzdu/plat?
  • co je to indispoziční volno a jak jej sjednat a uplatňovat u zaměstnavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a dvě ? Součet zapište číslicemi.