Arrow ECS, a.s.

Společnost Arrow, patří mezi 20 největších světových poskytovatelů IT školení. Naši odborní školitelé s nadšením sdílejí své znalosti a předávají svým zákazníkům zkušenosti z reálného světa.

Nabízíme školicí služby, které odpovídají téměř všem řešením, která můžete dodávat, a pokud naše portfolio nenabízí to, co hledáte, využijeme naši širší síť partnerů, abyste mohli realizovat, co potřebujete.

Na českém a slovenském trhu se zaměřujeme na poskytování školení pro IT profesionály již od roku 1998:

> Disponujeme širokou nabídkou IT školení od předních producentů: Citrix, Check Point, F5, Fortinet, IBM, Juniper, Microsoft, NetApp, Splunk, Veeam, VMware a další.

> Nabízíme certifikovaná školení vytvořena přímo producenty.

> Máme individuální přístup k potřebám a přáním našich zákazníku.

> Naše školení jsou vedena certifikovanými lektory s dlouholetými a praktickými zkušenostmi v daných oblastech.

> Průměrné hodnocení našich školitelů za rok 2022 je 4,93 na stupnici od 1 do 5, kdy 5 je nejlepší.

> Naši lektoři VMware disponují vyšší úrovní lektorské certifikace VCI-Level 2.

> Náš lektor VMware je opakovaně zván k tvorbě otázek certifikačních zkoušek VMware.

> Jsme nejvetším Check Point a F5 Authorized Training Centrem v České republice a na Slovensku.

> Jsme jediným Veeam, Citrix, Juniper Authorized Education Centrem v České republice a na Slovensku.

> Jsme jediným VMware Authorized Education Centrem v České republice a na Slovensku pro pokročilá a specifická školení.

> Jsme zařazeni mezi TOP 20 školících center, celosvětově i v roce 2021.

Naše školení:

Školení vedená lektorem
Naše komplexní kurzy jsou k dispozici v našem školicím středisku v Praze, kde si můžete vybrat z různých vzdělávacích programů.

Online kurzy vedené lektorem
V současném rychlém světě je často obtížné najít si dostatek času na kurzy v učebnách. Naše interaktivní online školení umožňuje účastníkům distanční výuku s online připojením odkudkoliv.

Self-paced / On–Demand – školení „svým tempem“
Zařaďte školení do osobního a firemního rozvrhu, kdykoli se vám to hodí, a učte se jen tehdy, kdy se vám to hodí. Tento online program je velmi flexibilní a umožňuje studentům postupovat vlastním tempem.

Školení na míru
Naše možnosti mohou přesáhnout rámec našich vzdělávacích center naší oficiální nabídky školení a můžeme vám poskytnout školení na míru prakticky na jakémkoli místě. Nebo, po analýze vzdělávacích potřeb zjistíme vaše přesné požadavky na školení a podle nich přizpůsobíme naše služby.

Kurzy

2.4.2024 – 3.4.2024 kurz 25 500 Kč (+ 21% DPH) Praha 3
15.4.2024 – 18.4.2024 kurz 27 900 Kč (+ 21% DPH) Praha
22.4.2024 – 24.4.2024 kurz 33 500 Kč (+ 21% DPH) Praha

Lektoři firmy Arrow ECS, a.s.

Ľuboslava Kačmaříková Ľuboslava Kačmaříková

Kontaktovat firmu Arrow ECS, a.s.

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a deset ? Součet zapište číslicemi.
Zadat dotaz nebo poptávku