DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.

Vítejte v DNV GL Akademii!

DNV GL nabízí odborné kurzy

DNV GL Akademie na svých kurzech využívá kvalifikovaných interních, ale i externích lektorů a odborníků z různých průmyslových oblastí, kteří své bohaté praktické zkušenosti na našich kurzech předávají dále.

Díky odborným znalostem našich 17000 zaměstnanců ve 100 zemích a 300 kancelářích na celém světě, vám může DNV GL Akademie pomoci zlepšit výsledky podniku a dosáhnout Vašich podnikatelských cílů, se zaměřením na Vaše konkrétní potřeby.

Naše vzdělávací programy jsou z oblastí např.:

• Kvalita;
  • Provozní spolehlivost;
  • Bezpečnost a zdraví;
  • Životního prostředí;
  • Energetický management;
  • Řízení bezpečnosti potravin;
  • Environment a energetika;
  • Společenská odpovědnost;
  • IT - Řízení bezpečnosti informací
  • Bussines Continuity Management;
  • Společnská odpovědnost;
  • Zdravotnictví;
  • Automotiv;
  • Řízení rizik.

Naše zkušenosti s výzkumem a inovací v oblasti řízení rizik nám umožňují vytvořit vysoce účinné interaktivní školení, které Vám pomůže dosáhnout Vašich podnikatelských cílů.

Akreditované IRCA školící programy

DNV GL má ve své nabídce i kurzy, které jsou akreditovány mezinárodně uznávanou organizací IRCA (International Register of Certified Auditors), která registruje certifikované auditory manažerských systémů.

Naši partneři:

ČEZ, Czech Trade, Karsit, T-mobile, ORANGE, Škoda Electric, skupina Plzeňského Prazdroja, Deloitte, ZENTIVA, Vitana, Fakultná nemocnica Brno, Fakultní nemocnice Olomouc, Fakultní nemocnice Hradec Králové, IKEM, CHIRANA, MERO, Jan Becher, Česká Rafinérska, .A.S.A., Jadrová vyraďovacia spoločnosť, SITA CZ, Kia Motors Slovakia, Řzení letového provoz a mnoho dalších.

Způsobilost DNV GL

DNV a GL se spojily a vytvořily společnost DNV GL, která působí jako jedna společnost od 12. září 2013. V současnosti jsme světovou největší klasifikační a inspekční společností v lodním průmyslu, zpracovatelském a těžebním průmyslu na moři, vedoucí technickou a poradenskou společností v ropném a plynárenském průmyslu a vedoucím expertem na služby v energetickém hodnotovém řetězci včetně obnovitelných zdrojů a v oblasti energetické účinnosti. Současně jsme se zařadili mezi tří největší certifikační společnosti na světě. Víc informací najdete na: www.dnv.com/merger.

DNV GL je jednou ze světových vedoucích certifikačních společností. Prostředníctvím služeb certifikace, verifikace, hodnocení a školení pomáhame podnikatelským subjektům zajistit potřebnou výkonnost jejich oragnizací, produktů, zařízení a dodavatelského řetězce. Partnerstvím s našimi zákazníky budujeme udržitelnou výkonnost v podnikání a též vytváříme důvěru zainteresovaných stran ze všech druhů průmyslu.

Pro více informací nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Lucie Elischerová, lucie.elischerova@dnvgl.com , +420 603 575 839

Firma DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.
Zadat dotaz nebo poptávku