Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o.

Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o. vznikla před několika lety s myšlenkou založení malé rodinné advokátní kanceláře poskytující klientům služby v oblasti pracovního práva. Dnes se řadí mezi přední advokátní kanceláře v České republice se zaměřením na pracovní právo a poskytuje tak komplexní poradenství pro společnosti i fyzické osoby, a to včetně zastupování u soudů a kontrolních orgánů.

Sídlo advokátní kanceláře se nachází v Brně na nám. Svobody 87/18, další pobočky se nachází kanceláře v Praze na Václavském náměstí 47, v Ivančicích a ve Vyškově.

V současné době tvoří tým kanceláře více než 20 odborníků, kteří nabízí komplexní právní poradenství. Kancelář rovněž zajišťuje služby spolupracujícího notáře či daňového poradce při nutnosti řešit věci daňového charakteru.

Mezi klienty kanceláře patří jak fyzické osoby, tak korporátní klientela v rozsahu od menších podnikatelů až po velké nadnárodní společnosti s tisíci zaměstnanci. Díky týmu zkušených advokátů se specializacemi dokáže kancelář firemní klientele poskytnout komplexní právní služby, a to napříč všemi základními oblastmi práva.

Firemní klientele tedy poskytuje zejména služby v oblasti pracovního práva, sporové agendy, korporátního práva, práva smluvního, nemovitostí, insolvencí, vymáhání pohledávek apod. Fyzickým osobám pak pomáhá s rozvody, výživným, dědictvím, převodem nemovitostí, obhajobou v trestních věcech a dalšími každodenními záležitostmi.

Díky středně velkému týmu kanceláře je kancelář schopna operativně reagovat na potřeby klientů. Majitelé kanceláře kladou důraz na kontinuitu vztahů s klientem a osobní vazbu s jednotlivými členy týmu.

Advokátní kancelář Valíček & Valíčková se v letech 2019-2022 umístila v soutěži Právnická firma roku jako velmi doporučovaná kancelář právě v oblasti pracovního práva, dále se umístila též v kategorii Regionální právnická firma roku, jako doporučovaná kancelář. Opakovaně byla zařazena mezi významné či zajímavé TOP kanceláře České republiky. Advokátní kancelář je pojištěna až do výše 100 milionů Kč.

Členové kanceláře zajišťují pravidelná školení a HR eventy pro personalisty, HR manažery a majitele firem. Proškoleno bylo již více než 15 tisíc účastníků a kancelář je tak schopna zajistit školení nejen formou otevřených seminářů, ale i formou zakázkových školení či konzultací přímo ve společnosti na míru přímo klientovi. Při školeních spolupracuje dlouhodobě s renomovanou vzdělávací agenturou TSM, spol. s r.o., která má již více než 30 let tradice na poli vzdělávání.

Školení v oblasti pracovního práva probíhají přímo v nádherných prostorách advokátní kanceláře v Brně či Praze, ale též online formou. Díky zkušeným office managerkám zajišťuje kancelář maximální komfort účastníkům během školení v podobě delikátního občerstvení.

Proč s námi spolupracovat?

• Mnoho let praxe díky zkušenému kvalifikovanému týmu
  • Přední odborníci na pracovní právo v České republice
  • Profesionalita, promptnost a preciznost dělá klienta spokojeného, a to je pro nás prioritou
  • Osobní přístup
  • Dbáme na jistotu pro klienta – pojištění do výše 100 milionů Kč
  • Ocenění v soutěži Právnická firma roku – velmi doporučovaná kancelář a zařazení mezi významné advokátní kanceláře České republiky
  • Výborná dostupnost kanceláří a možnost on-line konzultací pro maximální úsporu Vašeho času
  • Proškoleno již více než 15 tisíc účastníků v oblasti pracovního práva
  • Možnost využití nezávazné konzultace zdarma

Firma Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a dvě ? Součet zapište číslicemi.
Zadat dotaz nebo poptávku