ONLINE Liniový manažer

Základní info

Liniový manažer je v první linii, řeší problémy s nedostatkem kvalifikované pracovní síly. Dopadají na něho potíže s materiálem od dodavatele, tlačí na něho obchodníci, vykrývá vlivy všech zainteresovaných stran. To vše dělá často bez jakékoliv průpravy. Vypracoval se často na pozici mistra z nejlepšího dělníka a zvládat záludnosti výroby najednou nestačí. Potřebuje umět pracovat s podřízenými, stresem, řídit práci, vést lidi, motivovat je, umět srovnat situaci i řešit konflikty.  

​V AKADEMII máme program, který je šitý na míru právě těmto liniovým manažerům. Potkejme se a my vám představíme na jakých principech program stojí a jak můžeme pracovat s liniovými manažery také ve vaší společnosti, aby to bylo opravdu užitečné a aby to všechny zapojené bavilo. Díky ochutnávce se rychle zorientujete a na konkrétních příkladech zjistíte, jestli je program Liniový manažer i pro vaše pracovníky.

​Termín připravujeme

V případě zájmu o ochutnávku nás neváhejte kontaktovat.  Kateřina Schediwá schediwa@akademiesro.cz, +420 773 562 888

​Jak

Online přes ZOOM (lze stáhnout aplikaci).

​Několik dní před ochutnávkou vám zašleme odkaz, přes který se na ochutnávku připojíte. 

Lektor je vždy 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem ochutnávky. 

ONLINE Liniový manažer

Vybraný termín:

 Online

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a dvě ? Součet zapište číslicemi.