Jazykový kurz angličtiny Sprachcaffe St. Julian’s (Malta)

Kurz obecné angličtiny– 20 lekcí týdně

První školní den absolvují všichni studenti jazykový test. Po jeho vyhodnocení budou zařazeni do skupin podle jejich úrovně jazyka a obdrží studijní materiály.

Během výuky se navíc používají i texty z každodenního života jako například jídelní lístky, denní tisk atd. Dále je využíváno množství různých metod jako například: diskuze, přehrávání scének, modelové dialogy apod.

Ubytování během jazykového pobytu v St. Julian’s

• Hostitelská rodina – polopenze, 1 lůžkový pokoj

Doprava na jazykové pobyty v St. Julian’s

Ideální spojení na Maltu je letecky přes mezinárodní letiště Luqa, Valletta. Zkušení cestovatelé mohou z letiště využít místní hromadnou dopravu. Lístek na 7 dní stojí pro dospělého 21 eur. Pro méně zcestovalé studenty Sprachcaffe St. Julian’s doporučuje využít školní transfer. Výhodné letenky k jazykovému pobytu zajišťujeme ve spolupráci s naším sesterským portálem letuška.cz.

Volný čas a zábava během jazykového pobytu v zahraničí

Doprovodný program, který pořádá škola Sprachcaffe St. Julian’s, je bohatě a pestře vymyšlený a je součástí ceny.

Co lze očekávat?

• Hned první den školy prohlídka blízkého okolí
  • Návštěvy muzeí a galerií v blízkosti školy
  • Seznámení se s místními pamětihodnostmi
  • Filmové večery
  • Procházky v přírodě
  • Hry a sportovní aktivity

Každou sobotu škola pořádá celodenní výlety do okolí.

Informace o škole

Budova jazykové školy se nachází ve čtvrti Pembroke, v těsné blízkosti centra města St. Julian’s. Bývalá rybářská vesnička inspiruje k návštěvě velkým množstvím muzeí, obchodů a restaurací. Hlavní město Valletta je snadno dostupné místní dopravou.

Řetězec jazykových škol Sprachcaffe má na Maltě 2 pobočky a po celém světě s ním lze studovat angličtinu (dalších 9 destinací), španělštinu (3 destinace), francouzštinu (3 destinace), němčinu (1 destinace), italštinu (1 destinace) a čínštinu (1 destinace).

Jazykový kurz angličtiny Sprachcaffe St. Julian’s (Malta)

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.