Kurzy francouzštiny

Kurz na míru

Kde:  Školicí prostory VIC Praha 5  (Štefánikova 249/30, Praha 5, 150 00) / Vaše firma

Kapacita: max. 12 osob

Náš zkušený lektor Dan Vás už po pár minutách výuky přesvědčí, že francouzštiny se není třeba obávat, naopak, lze si ji již od první lekce užívat. Důrazem na komunikaci, mnemotechnickými pomůckami a opakováním nejdůležitějších frází a slov Vás naučí nebát se mluvit,komunikovat s úsměvem a pamatovat si slovíčka. V každém kurzu je maximálně 12 osob, takže nehrozí, že se nedostanete na řadu. Kurzy jsou dlouhodobé a pokud cítíte, že Vaše úroveň je dostatečná, neváhejte se do kurzu připojit i v půlce semestru.

Je kurz vhodný pro mě?

Jestli hledáte inovativní a zábavný způsob výuky namísto tradičních metod a nevadí Vám dopolední výuka, tak jste tady správně.

Co konkrétního se dozvím, naučím?

1) základy francouzské gramatiky
2) okamžitě použitelná slovní zásoba
3) příprava na každodenní konverzaci
4) zajímavosti o Francii

5) nejznámější francouzské písně

6) nejpoužívanější fráze

Kurzy francouzštiny

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.