Školení AC / DC

Kurz na míru
Petr Brichcín

Kurzem Vás provede Petr Brichcín

Psycholog, lektor a konzultant s více než 25 letou praxi. Je autorem a spoluautorem řady odborných i popularizačních publikací z oblasti soft-skills.

Program školení

Program může být koncipován jako jednodenní či dvoudenní pro skupinu cca 4 účastníků.

Program bude pojímán interaktivně, kromě výkladu a zarámování tématu se v něm objeví také skupinová diskuse, vzájemná výměna zkušeností a zejména praktické nácviky.

Dvoudenní varianta pojímá program šířeji a více prostoru je věnováno nácviku.

Jednodenní varianta je zaměřena zejména na problematiku hodnocení.

Obsah školení

• základní východiska, úvod do tématu
  • v jakých situacích je vhodné metodu AC/DC použít
  • identifikace klíčových kompetencí dle nároků pozice
  • metody používané při realizaci AC/DC (modelové situace, případové studie, prezentace, rozhovory, diagnostika)
  • návrh a konkrétní složení programu
  • spolupráce s manažerem
  • organizace AC/DC
  • role v AC/DC (moderátor, hodnotitel, sparing partner v modelových situacích)
  • moderace AC/DC
  • zásady hodnocení (objektivita, chyby hodnotitele, …)
  • co sledovat v modelových situacích, pozorování, záznam hodnocení
  • propojování informací z různých zdrojů (pozorování, diagnostika, interview, …)
  • závěrečná porada hodnotitelů
  • definování výstupů, tvorba závěrečných zpráv
  • návazné aktivity (zpětná vazba manažerovi, zpětná vazba účastníkovi, rozvojové plány, …)

Metody:

Výklad a diskuse, týmová práce a práce ve dvojicích, modelové situace, nácvik dovedností, videotrénink, sdílení best practice, formulace zásad a doporučení.

Školení AC / DC

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.