Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Nuda ve škole Zdroje nudy

kurz

Myslet si, že se ve škole nudí pouze nadaní žáci, je velký omyl. Nudí se i průměrní a podprůměrní žáci, ovšem každý z jiného důvodu. Jak najít tu správnou cestu, aby výklad zaujal všechny? K tomu Vám mohou napomoci výpovědi žáků, proč a kdy se ve škole nudí právě oni. V této části semináře se podíváme na nudu pohledem samotných žáků a pokusíme se zamyslet nad tím, kde by měla být ona zlatá střední cesta ve výkladu, aby se nenudili ani extra nadaní, ale ani průměrní a podprůměrní žáci.Myslet si, že se ve škole nudí pouze nadaní žáci, je velký omyl. Nudí se i průměrní a podprůměrní žáci, ovšem každý z jiného důvodu. Jak najít tu správnou cestu, aby výklad zaujal všechny? K tomu Vám mohou napomoci výpovědi žáků, proč a kdy se ve škole nudí právě oni. V této části semináře se podíváme na nudu pohledem samotných žáků a pokusíme se zamyslet nad tím, kde by měla být ona zlatá střední cesta ve výkladu, aby se nenudili ani extra nadaní, ale ani průměrní a podprůměrní žáci.

Nuda ve škole Zdroje nudy

29.- Kč bez DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.