Studium LL.M.

Je vysokoškolský titul (Master of Laws = LL.M.), který se píše za jméno ale lze ho získat studiem vysoké školy nebo instituce, která je akreditována nejčastěji mezinárodní akreditační společností. Toto studium se řadí v ČR mezi profesní studia (profesní tituly) a je zaměřeno hlavně na praktické znalosti a dovednosti nejčastěji, jak již název napovídá v oblasti práva. Tento typ studia je vhodný pro znalostí v oblasti práva a orientace v něm. Patří dle boloňského procesu do druhého cyklu, v evropě je označován jako EQF 7 = magisterský stupeň studia. V ČR je zatím považován jako profesní titul a nemá podporu v zákoně 111/1998 Sb. V okolním světě má toto studium větší váhu než studium s titulem Mgr./JUDr. Kvalitu LL.M. studia nejčastěji poznáte podle obsahu vzdělávacího programu (dle počtu ECTS), měl by být podobný tomu vysokoškolskému dle boloňského procesu.

Podmínky přijetí ke studiu LL.M.:

• Ukončené vysokoškolské vzdělání I. stupně (Bc., BBA nebo jiný typ studia s úrovní EQF6 a vyšší)

• Ke studiu nemusíte skládat přijímací zkoušky

• Uchazeč musí být svéprávný a plnoletý

• Podání přihlášky je zdarma

• Přihlásit se můžete kdykoliv v roce

Studium LL.M.

rekvalifikace - realizovaná školou v rámci zapsaného oboru nebo VŠ s akreditovaným studijním programem

65 000 Kč + 0% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.