Co nás ve škole nenaučili, i když bychom to měli všichni znát

Kurzem Vás provede doc. PhDr. Ing. Jan Urban, CSc.

Absolvent Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obor Psychologie práce a řízení a absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulta…

Cíle kurzu

Cílem tohoto semináře je ukázat, jak využít schopností, ve kterých vynikáme, jakých chyb se při uvažování a rozhodování vyvarovat.
Odnesete si poznatky, jak předvídat jednání druhých, jak zvýšit i svoji přesvědčivost i schopnost zaujmout.

Určeno pro

Seminář je určen všem, kteří se snaží posílit svoji úspěšnost při řešení každodenních pracovních i osobních situací, kteří chtějí plně využít svůj potenciál, zvýšit svoji schopnost kriticky uvažovat.

• jak poznat, kdo jsme a co z toho pro nás a naše okolí plyne,
• jak si osvojit zvyky, které odlišují ty úspěšnější,
• šest důvodů, proč někteří lidé nikdy neuspějí,
• jaké myšlenkové omyly na nás číhají nejčastěji,
• jak vnímat myšlenky a pocity druhých,
• proč a jak se nerozhodovat pod vlivem většiny,
• jak přežít v korporaci, jak zavčasu poznat firmu, v níž nás nečeká nic dobrého,
• jak jednat se sociopaty, jak přelstít manipulátory a rozpoznat jejich pouťové efekty,
• jak porozumět příčinám a projevům hlouposti kolem nás.

Poznámka

Používáme aplikaci ZOOM, není třeba její instalace. Přístup do on-line učebny zasíláme spolu s prezentací den před konáním on-line výuky, a to zpravidla mezi 12:30 až 15:30. Připojit se můžete z počítače i mobilu. V průběhu můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Po celou dobu konání lze využít naši technickou podporu (tel. 777 741 787), se vším vám pomůžeme. Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno. On-line vysílání je realizováno společností 1. VOX a.s. Pokud neobdržíme písemné storno, je objednavatel povinen uhradit plnou cenu dle zaslané objednávky/faktury (více v Obchodních podmínkách).

Co nás ve škole nenaučili, i když bychom to měli všichni znát

4.4.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.