Copilot – váš AI parťák nejen v Microsoft 365

Kurzem Vás provede některý z odborných lektorů společnosti ICT Pro.

Popis kurzu

Představujeme Microsoft Copilot - praktického průvodce umělou inteligencí nejen v M365.

V průběhu školení se ponoříte do fascinujícího příběhu AI a pochopíte, jak funguje ChatGPT, MS Copilot a co stojí za jejich schopnostmi. Objevíte možnosti integrace a širokého využití Copilotu v M365. Seznámíte se s různými aspekty kybernetické bezpečnosti ve vztahu k AI a také podpory zavedení AI a řízení změn v rámci organizace.
V rámci školení budou jednotlivá témata vysvětlována na praktických příkladech a v závěru budou účastníci aktivně zapojeni do tvorby cvičných projektů integrujících technologie AI, na kterých si získané znalosti budou moci aplikovat.

Naše učebna je kompletně vybavena plnými licencemi na Copilot, což jednak zajistí vysoce praktický průběh kurzu, a také vám nabízí ideální možnost si všechny jeho funkce vyzkoušet, a pokud zatím licence nemáte, i zjistit, zda je Copilot ten pravý nástroj pro vás.

• Úvod do umělé inteligence
  • Seznámení s prostředím Microsoft Copilot
  • Využití M365 Copilot v praxi
  • Automatizace a personalizace s Copilotem
  • Kybernetická bezpečnost ve věku umělé inteligence
  • Přijetí AI a řízení změn
  • Ukázka projektů spolupráce v oblasti AI

Copilot – váš AI parťák nejen v Microsoft 365

2.9.2024  Brno Upřesnující informace k termínu

5 800 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.