Řízení projektu pro manažery v sociálních službách - online

kurz

Řízení projektu pro manažery v sociálních službách - kombinovaná online výuka

Číslo akreditace: A2022/0098-VP

Kurz Řízení projektu navazuje na modul Úvod do problematiky projektového řízení a zaměřuje se na činnosti, které vyžadují jednotlivé fáze životního cyklu projektu. Kurz si klade za cíl být průvodcem projektovému manažerovi.

Tento kurz je součást již akreditovaného vzdělávacího programu Finanční a projektové řízení pro manažery v sociálních službách (A2020/0972-VP) a zároveň součást vzdělávacího programu Manažer v sociálních službách, také akreditovaného (A2020/0973-VP).

Co mi kurz přinese:

• Účastník si prohloubí znalosti z oblasti projektového řízení, bude umět plánovat a řídit projekt, bude znát problematiku finančního řízení projektu, řízení rizik, bude znát jak projekt realizovat, ukončit a jak se projekt hodnotí.

Forma studia: kombinace e-learningu (4 hodiny) a kurzu v online formě (4 hodiny) s živou přítomností lektora v rozhraní MS Teams (o absolvování kurzu získáte osvědčení stejně jako z prezenčního kurzu).

Způsob ukončení studia: Rekapitulace probírané látky

Komu je kurz určený?

• Vedoucím pracovníkům poskytovatelů sociálních služeb
  • Pracovníkům v sociálních službách
  • Sociálním pracovníkům

Vstupní předpoklady: ukončené středoškolské studium nebo vyšší

Program nebo obsah:

• Plánování projektu
  • Logický rámec
  • Řízení rizik
  • Finanční řízení projektu;
  • Realizace projektu
  • Týmová kultura
  • Ukončení projektu
  • Hodnocení projektu
  • Závěr

Řízení projektu pro manažery v sociálních službách - online

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.