Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče

Seminář Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče je určen především pro rodiče dětí - bez ohledu na věkovou kategorií. Bude však přínosem i pro ostatní členy rodiny s dětmi.

Využijte NLP, aby odkrylo a ukázalo to nejlepší, co je ve vás a vašich dětech!

Každé dítě a každá situace v rodině jsou odlišné a výchova dětí je cesta, která se stále mění. Neexistují správné odpovědi na to jak reagovat v dané situaci. Jediné co opravdu funguje je naučit se pomocí NLP používat tu nejlepší alternativu cesty pro vás a vaši rodinu.

Seminář Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče obsahuje velké množstí metod, jak prakticky využít NLP techniky v rodině s dětmi. Tyto metody jsou dostatečně flexibilní na to, aby pokryly většinu situcí, které mohou nastat.

Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče se zaměřuje stejnou vahou na potřeby vás rodičů a blízkých příbuzných dětí, stejně jako na vaše děti a pomůže vám všem:

• Zajistit plynulý a příjemný rodinný život
  • Pochopit své děti a jejich potřeby
  • Efektivněji podporovat a povzbuzovat děti a jejich rozvoj
  • Identifikovat a dosáhnout svých vlastních cílů a uspokojení potřeb
  • Vést vynalézavější a zajímavější rodinný život
  • Cítit se sebevědoměji a pozitivněji
  • Užíváte si rodičovskou roli a z ní vyplývající radost a pohodu

Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a šest ? Součet zapište číslicemi.