Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Nuda ve škole Co je nuda

kurz

V první části videosemináře se seznámíme s nudou obecně. Dozvíte se, které děti mají sklon se nudit, ve kterých předmětech se nejčastěji nudí a co to vlastně nuda je. Je pravda, že se nudí pouze dnešní děti? Jaké jsou důvody nudy a co dělat, aby se děti ve škole nudily co nejméně? Zaposlouchejte se do poutavého výkladu lektorky. která Vám pomůže nudu ve škole zahnat.V první části videosemináře se seznámíme s nudou obecně. Dozvíte se, které děti mají sklon se nudit, ve kterých předmětech se nejčastěji nudí a co to vlastně nuda je. Je pravda, že se nudí pouze dnešní děti? Jaké jsou důvody nudy a co dělat, aby se děti ve škole nudily co nejméně? Zaposlouchejte se do poutavého výkladu lektorky. která Vám pomůže nudu ve škole zahnat.

Nuda ve škole Co je nuda

29.- Kč bez DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.