Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Nuda ve škole Projevy nudy

kurz

U každého typu dítěte se nuda projevuje trošku jinak. V této části semináře se s jednotlivými projevy nudy podrobně seznámíme a pokusíme se udělat si ucelený obrázek, co všechno v projevech dětí znamená nudu. Jak se nuda projevuje? Né každé dítě, které se nudí, musí nutně rušit. Jak tedy poznáme, že se dítě nudí a jak na to reagovat? Dozvíte se v této části videosemináře.U každého typu dítěte se nuda projevuje trošku jinak. V této části semináře se s jednotlivými projevy nudy podrobně seznámíme a pokusíme se udělat si ucelený obrázek, co všechno v projevech dětí znamená nudu. Jak se nuda projevuje? Né každé dítě, které se nudí, musí nutně rušit. Jak tedy poznáme, že se dítě nudí a jak na to reagovat? Dozvíte se v této části videosemináře.

Nuda ve škole Projevy nudy

29.- Kč bez DPH

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.