On-line školení + záznam: Výpočet mzdy, chyby ve výpočtech a jejich opravy ve mzdové účtárně - Ing. Růžena Klímová

Termín konání: 31.5.2021 9:00-14:00 živě on-line nebo kdykoli ze záznamu

Lektoři: Ing. Růžena Klímová

Cena školení: 1850 Kč

>> Více o školení najdete tady <<

Školení je určeno pro mzdové účetní, personalisty a všechny ty, kteří se zabývají srážkami z příjmu fyzických osob.

Jedná se o celodenní školení o objemu téměř 5 hodin odborného výkladu.
Objednáním získáte video záznam školení, navíc získáte písemné podklady odborného, avšak jednoduchého a srozumitelného textu

Program školení:

• Výpočet mzdy (Mzda měsíční, mzda hodinová, Poměrná část měsíční mzdy a harmonogram směn, Práce přesčas a její limity, náhradní volno za přesčas, Práce ve svátek a náhradní volno za svátek, Další obligatorní příplatky, Fakultativní příplatky a vnitřní předpis)

• Chyby ve výpočtech a jejich oprava ve mzdové účtárně

• Opravy mzdových výpočtů - Početní chyby, opravy chyb, vliv na výpočet průměrného výdělku - Chyby v příplatkových mzdách - Časté omyly v určení poměrné části měsíční mzdy nebo platu - Práce přesčas a kratší pracovní doba

• Odvod pojistného na zdravotní pojištění (Časté chyby v odvodu na ZP, Prokazování statusu „pojištěnec státu“...student, poživatel důchodu, atd., Opravy chybného odvodu na ZP a vratky pojistného)

• Odvod pojistného na sociální zabezpečení (Chyby v odvodu na SZ – přeplatek a nedoplatek, Opravy chybného odvodu na SZSankce při nedoplatku pojistného, Zaměstnanec z EU s dokladem A1, bez dokladu A1)

• Opravy zálohy daně a daně (Opravy z titulu pochybení poplatníka, Opravy z titulu pochybení plátce daně, Prekluzívní lhůty u zálohové daně a srážkové daně, Sankce z titulu nedoplatku daní, Titul „odstranění tvrdosti zákona“ - § 259 a násl.  zákona č. 280/2009 Sb. )
  • Srážky ze mzdy se souhlasem a bez souhlasu zaměstnance (Přeplatek z titulu přečerpané dovolené a jeho řešení, Součinnost vůči soudním exekutorům a insolvečním správcům)
  • Odpovědnost mzdové účetní
  • Dotazy posluchačů

ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a osm ? Součet zapište číslicemi.