Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

MotivP Business Brunch®: Business a filozofie (Filozofie businessu)

Kurzem vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

MotivP Business Brunch® je pravidelné setkání personalistů a manažerů, kteří zde sdílejí informace, myšlenky, názory a praktické zkušenosti. 
Více o MotivP Business Brunch® se dozvíte v článku.

Dříve byl člověk myšlenky a činu v jedné osobě. Postupem času si však lidé činu vystačili s myšlenkami jiných a naopak lidé myšlenky nemuseli dokládat svou filozofii pozorovatelnými činy. Potřebují být vůbec dnes lidé činu (tedy manažeři) i filozofy? Nebo se business a filozofie míjí, protože jsou to úplně jiné světy? Zabýváme se vůbec v organizacích pojmy jako jsou realita, omyl, hodnota, individualita a rozdíl? Všechno jsou to vlastně filozofické pojmy, se kterými nelze zacházet nahodile. Potřebujeme být srozumitelní a konzistentní. Proč musí být manažer také filozofem? Potřebujeme domýšlet, že když jsme zaměřeni výhradně na jedno, tak tím vylučujeme druhé. Například nemůžeme na jedné straně tvrdit, že lidi jsou pro nás na prvním místě a na straně druhé říkat, že každý je nahraditelný. Těmito dvěma tvrzeními si odporujeme, stáváme se nedůvěryhodnými a jsme špatnými filozofy.

NOVĚ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI "ROZVOJOVÝ PROGRAM BUSINESS BRUNCH" V AKCI 3+1 ZDARMA! VÍCE ZDE.

MotivP Business Brunch®: Business a filozofie (Filozofie businessu)

Vybraný termín:

16.12.2019  Bratislava

Cena
790 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je devět a šest ? Součet zapište číslicemi.