ONLINE KURZ Jak najít rovnováhu - v práci i rodině

Svět se mění. Svět práce se mění.

A my s ním. Dát děti do školy a jít v klidu do práce. Naplánovat si odpočinek a práci. Už jsme to zvládali, ale to, co fungovalo vloni, dneska nefunguje. Potřebujeme nové návyky a nové postupy. Jaké? Když každá rodina i každá firma je jiná?

Pojďme se společně zastavit a projít si postupy, které fungují jak pro organizaci vašeho pracovního, tak i rodinného života.

Co vás v kurzu čeká:

• moje role - kde, co a jak dělám
  • moje hodnoty a přesvědčení - proč to dělám a proč právě takto
  • myšlenka na konec - kdo jsem

Pro rodiče, kteří musí řešit nové nastavení fungování v rodině i v práci.

​Máte zájem o uzavřený kurz pro váš pracovní kolektiv? Kontaktujte přímo Kateřinu Schediwou, doladí s vámi veškeré detaily.

02. prosince 2020

Nehodí se vám termín? Kontaktujte přímo Kateřinu Schediwou, najde pro vás jiný termín.

Jak budeme pracovat?

Z pohodlí vašeho domova se setkáme na čtyři hodiny v online prostředí. Setkání bude probíhat v čase 09:00 - 13:00.

​Online přes ZOOM (připojení přes internetový prohlížeč, nebo lze stáhnout aplikaci). Odkaz vám odešleme na e-mail. Lektor je cca 15 minut před začátkem online. Prosíme vás o připojení dřív, aby se technické problémy odladily před začátkem.

2 500 Kč + DPH/ 1x 4 hodiny

Lektor

Michaela Hol​išová

ONLINE KURZ Jak najít rovnováhu - v práci i rodině

09:00 – 13:00 hod.

2 500 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a deset ? Součet zapište číslicemi.