PERFEED – ZPĚTNÁ VAZBA, TADY A TEĎ

Základní info

Dopřejte si zpětnou vazbu jednoduše, tady a teď

  • Podpoříte otevřenou firemní kulturu
  • Umožníte lidem zpětnou vazbu poskytovat a přijímat kdekoli a kdykoli
  • Získáte efektivní nástroj pro rozvoj sebe i týmu

Také Vám někdy vrtá hlavou, jestli jste na poradě nebo na prezentaci byli dost srozumitelní? Zajímá Vás, jak Vaše vystoupení vnímají podřízení? Potřebujete zpětnou vazbu pro osobní rozvoj? Stěžují si někdy Vaši zaměstnanci na nedostatek zpětné vazby? Máte týmy, ve kterých se lidé málo osobně stýkají a nemají tak možnost průběžně si říkat, co se daří a co ne?

Vyzkoušejte Perfeed – moderní online nástroj pro poskytování okamžité a průběžné zpětné vazby. Můžete ho využívat kdykoli a kdekoli, stačí připojení na Internet a zpětnou vazbu poskytnete či získáte doslova během pár sekund.

Co Perfeed přinese Vaší společnosti?

  • Motivované zaměstnance, kteří získávají okamžitou zpětnou vazbu a mohou na sobě efektivně pracovat.
  • Informované manažery, kteří mají přehled o zpětné vazbě na práci svých podřízených, mohou efektivně plánovat jejich rozvoj a vzdělávání a vidí dopad rozvojových aktivit v reálném čase.
  • Otevřenou firemní kulturu.
  • Data užitečná pro personální plánování. Zpětná vazba se neztratí, je možné ji sledovat a vyhodnocovat v čase. Personalisté získávají přehled o talentech a spolehlivých a výkonných zaměstnancích.  
  • Okamžitou a kontinuální zpětnou vazbu, jednoduše, tady a teď.

 

Vyzkoušejte Perfeed a dopřejte sobě a svým zaměstnancům komfort okamžité zpětné vazby, která se neztratí a nezapadne

 

Potřebujete více informací, zaujal Vás Perfeed a chcete si ho vyzkoušet? Napište nám na info@tcconline.cz a získejte testovací verzi na 30 dní ZDARMA. Rádi Vám Perfeed představíme také osobně.

 

PERFEED – ZPĚTNÁ VAZBA, TADY A TEĎ

Vybraný termín:

 ONLINE

Cena
Pro jednotlivce zdarma, pro společnosti se cena odvíjí od počtu hodnocených osob. Poskytujeme množstevní slevy a možnost zdarma si Perfeed vyzkoušet. Podrobný ceník na www.tcconline.cz Upřesnující informace k ceně

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.