Pracovník mezinárodního obchodu - pořádán Obchodní akademií Praha, s.r.o.

Kurz je pořádán ve spolupráci s Obchodní akademií Praha, s.r.o..

Zájemci se mohou účastnit veřejného kurzu (denní, odpolední nebo víkendové,  max. 8 osob/skupinu, aktuální termíny na http://www.oapraha.cz/obchodni-institut/pracovnik-zahranicniho-obchodu nebo v termínu dle potřeb zaměstnavatele (kurz je možné upravit jako školení s obsahem dle potřeb objednatele * místo konání v prostorách firmy nebo Obchodního institutu)

Zakončení: závěrečný test (možnost opravného termínu, nejsou účtovány žádné poplatky navíc)*
Výstupní doklad: platné rekvalifikační Osvědčení ***

*Možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce*

Posluchač by měl po ukončení kurzu znát obchodní závazkové vztahy v mezinárodním obchodě, dodací podmínky, druhy přeprav, platební podmínky, druhy cel a jejich funkce, dokumenty v mezinárodním obchodě.Měl by umět navázat obchodní vztah s mezinárodním partnerem a jednat s ním, stanovit ceny vývozu a dovozu, vyřídit případné reklamace, orientovat se vývozních a dovozních transakcích.

Obsah kurzu:

1.  Proškolení BOZP

2. Mezinárodní obchodní činnosti

3. Mezinárodní instituce a seskupení, které ovlivňují mezinárodní obchod

4. Obchodní politika státu a nástroje k její realizaci

5. Mezinárodní platební styk

6. Celní politika

7. Logistika a dokumenty v zahraničním obchodě

8. Kupní smlouva v mezinárodním obchodě a způsoby komunikace se zahraničním partnerem

9. Vývozní transakce

10. Dodací podmínky INCOTERMS

11. Dovozní transakce

12. Zastoupení podniku v zahraničí

13. Mezibankovní (mezinárodní) devizové obchody a mezinárodní burza zboží (komodit)

Pracovník mezinárodního obchodu - pořádán Obchodní akademií Praha, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.