Metodologický kurz v zahraničí pro učitele němčiny

Školící kurz v zahraničí

Objevte nové metody výuky jazyka a setkejte se s mezinárodními kolegy během 1-2 týdenního kurzu v Mnichově! Hlavními body školení jsou např. simulace, individuální a skupinové práce, techniky poslechu a čtení, moderní používání jazykových laboratoří nebo výuka formou kreativních úkolů a případových studií, nové techniky hodnocení a mnoho dalších inovativních učebních metod.

Financujte své školení...

Všichni učitelé, kteří žijí a pracují v zemích EU a přejí si studovat v jiné zemi EU mají možnost zažádat si o grant pomocí programů Comenius a Grundtvig v rámci programu Celoživotního vzdělávání. S žádostí o grant Vám rádi pomůžeme.

Můžete si také stáhnout zdarma učební materiály nebo se zúčastnit online semináře v naší EF učitelské místnosti na http://www.ef-czech.cz/teacher.

Metodologický kurz v zahraničí pro učitele němčiny

Zahraničí Upřesnující informace k termínu

Kontaktujte nás.

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a tři ? Součet zapište číslicemi.