Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Jak činit správné závěry: k čemu, proč a jak slouží Occamova břitva

kurz

Nevíme-li, která z možných příčin určité události je ta pravá, pak se většinou příliš nezmýlíme, rozhodneme-li se pro tu, která je svou podstatou nejjednodušší. Uvažujeme-li tímto způsobem, používáme tak zvanou Occamovu břitvu. Stručná osnova webináře:
Occamova břitva, aneb jednoduché příčiny bývají pravděpodobnější
Occamova břitva: možnosti praktického uplatnění
Varianty Occamovy břitvy: Hanlonova a Popperova břitva
Jak se o Occamovu břitvu neříznout
Cílová skupina webináře:
Seminář je určen všem, kteří chtějí zvýšit svou schopnost kriticky uvažovat i přesvědčivě komunikovat. Je určen i personálním manažerům, kteří se zabývají školeními a tréninky osobního rozvoje zaměstnanců.
Occamova břitva, aneb jednoduché příčiny bývají pravděpodobnější
Occamova břitva: možnosti praktického uplatnění
Varianty Occamovy břitvy: Hanlonova a Popperova břitva
Jak se o Occamovu břitvu neříznout
Cílová skupina webináře:

Jak činit správné závěry: k čemu, proč a jak slouží Occamova břitva

1 490 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.