Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Jak řešit konflikty metodou "win-win"

kurz

Příčiny a důsledky konfliktů na pracovišti i mimo ně
Prevence, mediace a řešení konfliktů
Řešení konfliktů metodou „win-win“
Pět kroků, jak řešení „win-win“ dosáhn out.
Cílová skupina webináře:
Webinář je určen všem, kteří chtějí zvýšit svou schopnost účinně řešit spory na pracovišti. Je určen i personálním manažerům, kteří se zabývají školeními a tréninky řídích schopností vedoucích zaměstnanců.Webinář se zabývá nejčastějšími příčinami konfliktů na pracovišti i mimo ně, jejich prevencí a hlavními způsoby řešení. Jeho cílem je seznámit se strategiemi řešení konfliktů, především pak strategií „win-win“, umožňující dosáhnout řešení výhodné pro obě strany. Stručná osnova webináře:
Příčiny a důsledky konfliktů na pracovišti i mimo ně
Prevence, mediace a řešení konfliktů
Řešení konfliktů metodou „win-win“
Pět kroků, jak řešení „win-win“ dosáhn out.
Cílová skupina webináře:

Jak řešit konflikty metodou "win-win"

1 490 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.