Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Novoroční Time Management

kurz

Seminář představí, co je Time management a posluchači se naučí základní principy řízení/ovládání vlastního času, aby z něj získali maximum. Seminář se zaměřuje na předvánoční období, které bývá pro mnoho lidí období stresu ať osobního či pracovního spojeného s vánočními svátky, koncem roku... Seminář je určen:
vytížené lidi
zodpovědné osoby snažící se zvládat všechny aspekty svého života
všechny, kteří vědí, že za investice svého času jsou sami zodpovědní
manažery, podnikatele, učitele, matky i otce, partnery… chtějící řídit sebe sama a zvládat své životní role
Obsah semináře:
Čtvrtá generace TM
Time management je životní styl, řád
Stanovení cílů
Stanovení cílů - SMART
Analýza času
Zloději času
Volba priorit
Důležité drobnosti
Sebemotivace - vizualizace
Lektor

Ing. Petra Palasová
Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.
Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání znalostí a především dovedností.Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.
Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

vytížené lidi
zodpovědné osoby snažící se zvládat všechny aspekty svého života
všechny, kteří vědí, že za investice svého času jsou sami zodpovědní
Obsah semináře:
Čtvrtá generace TM
Time management je životní styl, řád
Stanovení cílů
Stanovení cílů - SMART
Analýza času
Zloději času
Volba priorit
Důležité drobnosti
Sebemotivace - vizualizace
Lektor

Ing. Petra Palasová

Novoroční Time Management

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.