On-line školení + záznam: Jak na nemocenské pojištění a sociální zabezpečení v roce 2021 - lektor: JUDr. František Vlasák

Termín konání: 20.4.2021 9:00-14:00 živě on-line nebo kdykoli ze záznamu

Lektorka: JUDr. František Vlasák

Cena školení: 1850 Kč

>> Více o školení najdete tady <<

Školení je určeno mzdovým účetním, vedoucím mzdových účtáren, personalistům a všem pracovníkům, kteří přichází do styku s touto oblastí.

Odborný lektor působí od roku 1999 na Ministerstvu práce a sociálních věcí.  Posluchači se seznámí s aktuálním stavem v oblastech nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení s důrazem na to, které z přijatých změn a výkladů jsou trvalého charakteru, a rovněž s připravovanými změnami, k nimž by mělo dojít v dalším průběhu roku 2021.

Program školení:

A. „Koronavirová legislativa“ a její důsledky pro zaměstnavatele

• Úlevy v placení pojistného zaměstnavatelem
  • Změny týkající se OSVČ
  • Ošetřovné v roce 2021

B. Další změny

• Používání e-Neschopenky
  • Elektronizace tiskopisů (Přehled o výši pojistného, oznámení o nástupu do zaměstnání, příloha k žádosti o dávku)
  • Změny od 1. 1. 2021
  • Změny v průběhu roku 2021

C. Připravovaná opatření
D. Diskuse a různé

ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a osm ? Součet zapište číslicemi.