Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Profesionální etiketa 1

kurz

Úvod do pravidel společenského chování. Videoseminář se věnuje především tématu společenské přednosti - kdo koho zdraví jako první, jak je to při vstupu do prostor atd. Seminář je pro každého, kdo:
má zájem o etiketu
se chce naučit základy profesionální etikety
nebo si zopakovat pravidla chování při různých společenských, zejména obchodně zaměřených, událostech
Obsah:
Základní východiska
Kdo má přednost?
Využití etikety v jednání
Neverbální komunikace
Podávání ruky
Společenská přednost
Představování
Květiny
Vstupy do prostoru
Kdo začíná s jídlem a pitím
Lektor

Ing. Petra Palasová
Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.
Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání znalostí a především dovedností.Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.
Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.
má zájem o etiketu
se chce naučit základy profesionální etikety
Obsah:
Základní východiska
Kdo má přednost?
Využití etikety v jednání
Neverbální komunikace
Podávání ruky
Společenská přednost
Představování
Květiny
Vstupy do prostoru
Kdo začíná s jídlem a pitím
Lektor

Ing. Petra Palasová

Profesionální etiketa 1

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.