Agilní přístupy k požadavkům aneb Příprava k certifikační zkoušce RE@Agile Primer

Dodávat změnu agilně ještě neznamená, že neděláme požadavky. A stejně tak to neznamená, že při sběru a správě požadavků nemůžeme používat agilní techniky. Dohromady to jde, navíc se obě části dobře doplňují. Pokud si nejste jistí, jak to vypadá, nebo naopak obojí pravidelně vykonáváte a chcete si své znalosti potvrdit certifikátem, toto školení je pro vás jako dělané. V rámci školení budou ukázány agilní techniky a jejich použití při práci s požadavky. Obsahově kopíruje oblasti nutné ke složení mezinárodní certifikační zkoušky RE@Agile Primer (zkoušku definuje IREB – mezinárodní výbor pro řízení požadavků). V rámci objednání školení máte možnost varianty se zajištěním zkoušky (doporučujeme udělat ve dni po zkoušce).

15.4.2024 –  16.4.2024  Praha

19 990 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a dvě ? Součet zapište číslicemi.